حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۷

اهتمام ويژه صدا وسيماي مرکز آذربايجان شرقي در هفته دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

اهتمام ويژه صدا وسيماي مرکز آذربايجان شرقي در هفته دولت

همزمان با فرارسيدن هفته دولت و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر، حوزه‌هاي صدا، سيما ، خبر و راديو برون مرزي با توليد و پخش برنامه‌هاي متنوع ، اين مناسبت را گرامي داشته و بهره برداري و آغاز به کار طرح هاي مختلف عمراني، رفاهي، بهداشتي، خدماتي و... را پوشش خواهند داد.

اهتمام ويژه صدا وسيماي مرکز آذربايجان شرقي در هفته دولت

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي ، اطلاع رساني برنامه هاي هفته دولت، دعوت از مقامات ارشد اجرايي استان به برنامه ها ، ارتباط مستقيم با مراکز استان ها و شبکه هاي سراسري،  معرفي خدمات و برنامه هاي دولت در استان، پوشش برنامه هاي هفته دولت در شهرستان ها ، دعوت از مديران کل به منظور ارائه گزارش عملکرد اجرايي، پخش برنامه هاي گفتگو محور با حضور کارشناسان حوزه هاي مختلف، پخش گزارش هاي مردمي و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر ، از عمده برنامه هاي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي در هفته دولت می باشد.

شبکه استاني سيماي مرکز آذربايجان شرقي ضمن پرداخت ويژه به موضوع در تمامي برنامه هاي روتين، در برنامه سحرلر با دعوت از فرمانداران استان، خدمات نظام مقدس جمهوري اسلامي در شهرستان ها و عملکرد دولت در آنها را با آيتم هاي مختلف از جمله پخش گزارش هاي مردمي و کليپ هاي مرتبط با موضوع روز مورد بررسي قرار خواهد داد . در برنامه زنده و شبانه گولوش هم سعي خواهد شد خدمات و عملکرد دولت در نقاط مختلف استان به نحو شايسته به تصوير کشيده شود. کنديميز هم ديگر برنامه شبکه استاني سهند به صورت ويژه به مسائل و مشکلات روستاها و اقدامات دولت در استان خواهد پرداخت و مقايسه­اي تطبيقي از کيفيت و کميت خدمات روستايي در سال هاي پيش از انقلاب و پس از انقلاب ارائه مي کند. " شيفتگان خدمت " و " دستاورد" نيز عنوان دو ويژه برنامه اي هستند که در اين هفته با دعوت از استاندار، معاونين استاندار و برخي از مديران اجرايي ، اقدامات و عمکلرد شاخص دولتمردان در استان را به مردم بازگو خواهند کرد. 

معاونت صداي مرکز آذربايجان شرقي هم همچون ديگر حوزه ها با پرداخت در تمامي برنامه هاي روتين از جمله ائويميز، سحرگوروشي، آخشاملار، شهريميز، سحرلر، يک پيام يک ترانه و ياشاسين جوانليق و توليد و پخش ويژه برنامه هايي سعي مي کند به بهترين نحو، عملکرد دولت در استان اطلاع رساني کند.

راديو برون مرزي آذري هم برنامه هاي متنوعي براي مخاطبان خود در خارج از مرزهاي ميهن عزيزمان در هفته دولت تدارک ديده است. بررسي دستاوردهاي چهل ساله انقلاب در برنامه"40 ايل ليک انقلاب " ، بررسي عملکرد دولت با حضور کارشناسان سياسي در برنامه " آ