سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است/ 22 بهمن همه می آیند - نمایش محتوای خبر

 

 

انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است/ 22 بهمن همه می آیند

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که مردم صاحبان انقلاب اسلامی هستند، گفت: 22 بهمن روز حضور همه مردم با همه تفکرات و سلایق سیاسی، اعتقادی و قومی است.

انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است/ 22 بهمن همه می آیند

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی استانداری، اسماعیل جبارزاده با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: مردم همیشه در صحنه آذربایجان شرقی ثابت کرده اند که هر سال باشکوه تر از سال قبل در مراسم دهه فجر حضور می یابند و امسال نیز چنین بوده است.
وی با دعوت از مردم شهرها و روستاهای استان برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن، افزود: امیدوارم با همت مردم بتوانیم دین خود را در برابر خون پاک شهدا و آرمان های امام و رهبری ادا کنیم.
استاندار آذربایجان شرقی راهپیمایی 22 بهمن امسال را حایز اهمیت فراوان دانست و خاطرنشان کرد: امسال بعد از مذاکرات هسته ای، مردم ما باید نشان دهند که تا تحقق همه اهداف انقلاب، پای آرمان های آن ایستاده اند و حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مهر تایید دیگری بر پشتیبانی ملی از انقلاب اسلامی خواهد بود.
وی افزود: 22 بهمن روز پیروزی انقلاب است و انقلاب متعلق به همه مردم ایران است، بنابراین همه مردم با همه تفکرات سیاسی و اعتقادی و قومی در این رویداد بزرگ و تاریخی حضور خواهند داشت.