جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

بازگشت به صفحه کامل

انقلاب اسلامی تفکر برتری جویی غرب را به چالش کشاند

انقلاب اسلامی تفکر برتری جویی غرب را به چالش کشاند


معاون تربیت و آموزش عقیدتی - سیاسی سپاه پاسداران گفت: انقلاب اسلامی، تفکر برتری جویی غرب در منطقه و جهان را به چالش کشانده است.

به گزارش روابط سپاه عاشورا، حجت الاسلام علیرضا ادیانی در آیین گرامیداشت هفته عقیدتی - سیاسی در جمع پرسنل این مجموعه، افزود: اکنون همه دنیا در مقابل انقلاب اسلامی قد علم کرده است چراکه این انقلاب تفکر هژمونی غرب را به چالش کشیده و هیچ رخداد منطقه ای و بین الملی نیست که بدون حضور مقتدرانه ایران به سرانجام برسد.

وی اظهار کرد: همین موضوع موجب شده تمایل کشورهای 1+5 برای مذاکره با جمهوری اسلامی بیشتر شود.

حجت الاسلام ادیانی، یکی از دلایل تمایل برای مذاکره را ایستادگی مدبرانه رهبر انفلاب دانست و ادامه داد: جوهر انقلاب اسلامی و نفی سلطه و مقاومت پاسداران، مردم و رهبری موجب پنبه شدن تمام رشته های دشمنان می شود که این امر نشان از افول کشور امریکا است.

فرمانده سپاه عاشورا نیز در این آیین گفت: هر چه کارهایمان رنگ خدایی بگیرد موفقیت هایمان بیشتر می شود.

سردار غلام عسکر کریمیان، با اشاره به امکانات کم و محدود در اوایل تشکیل سپاه پاسداران، افزود: اکنون با امکانات بسیار زیاد، مشکلاتمان زیاد شده است.

وی اظهار کرد: علت دشمنی استکبار جهانی با انقلاب اسلامی که هر روز به شدت آن افزوده شده، ماهیت اسلامی و ضد استکباری انقلاب اسلامی است.

کریمیان، ادامه داد: اگر اکنون تراز جمهوری اسلامی ایران بالاتر از همه قدرت های توخالی دنیا قرار گرفته است به واسطه ایمان و عقیده ای است که نقطه قوت و راهبرد انقلاب نیز می باشد.