جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

انجام 3 هزار و 884 گشت مشترک بازرسی در بازار آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

انجام 3 هزار و 884 گشت مشترک بازرسی در بازار آذربایجان شرقی

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از انجام 3 هزار و 884 گشت مشترک بازرسی در سطح بازارهای استان خبرداد.

انجام 3 هزار و 884 گشت مشترک بازرسی در بازار آذربایجان شرقی

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی، اسماعیل عطاپور با بیان اینکه این تعداد گشت مشترک از واحدهای صنفی استان در 7 ماه امسال انجام شده است، افزود: این تعداد گشت بازرسی 30 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
وی اظهار کرد: این اقدام در راستای افزایش تعاملات بین دستگاه های مختلف استانی در امر نظارت و بازرسی و پیشگیری از بروز تخلفات اقتصادی با حضور دستگاه های مختلف استانی انجام شده است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی یادآوری کرد: در این طرح از جمله شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی، استاندارد، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی، معاونت غذا و دارو و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت همکاری داشتند.
عطاپور، ادامه داد: در اجرای این طرح برای 321 واحد صنفی متخلف پرونده تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
وی با اشاره به هدفمند و تخصصی بودن این بازرسی ها از دستگاه های استانی فعال در گشت های مشترک قدردانی کرد.
عطاپور، از عرضه کالای قاچاق، رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی، گرانفروشی و درج نکردن قیمت به عنوان بیشترین تخلفات کشف شده در گشت های مشترک نام برد و افزود: در ایام باقی مانده از سال و متناسب با موضوع های مختلف گشت های مشترک بازرسی همچنان تداوم یافته و تشدید خواهد شد.