سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

امام جمعه چاراویماق: پایداری انقلاب در سایه مردمی بودن آن است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه چاراویماق: پایداری انقلاب در سایه مردمی بودن آن است

امام جمعه چاراویماق گفت: رمز پایداری انقلاب اسلامی در شرایطی که همه دنیا در مقابل آن صف آرایی کرده اند، مردمی بودن آن است.

امام جمعه چاراویماق: پایداری انقلاب در سایه مردمی بودن آن است

حجت الاسلام جلیل زرنقی، روز سه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر این شهرستان افزود: از ویژگی های مهم انقلاب اسلامی ایران منحصر بفرد بودن و مردمی بودن آن است.
وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی، دستاوردها و برکات زیادی برای کشور بوجود آورده که باید همه قدر آن ها را بدانیم.
حجت الاسلام زرنقی، اظهار کرد: مدیران و مسوولان وظیفه دارند در قبال حمایت از انقلاب و ارزش های آن در جهت آگاه سازی مردم از دستاوردهای انقلاب و برگزاری جشن های انقلاب تلاش کنند.
فرماندار چاراویماق نیز در این جلسه با اشاره به نقش انقلاب اسلامی ایران در بیداری کشورهای اسلامی، گفت: دهه فجر سند افتخار ملت ایران بوده و باید به نحو مطلوبی گرامی داشته شود.
علی بدرشکوهی، دهه فجر را فرصتی برای نشان دادن چهره خوب انقلاب اسلامی به جهانیان اعلام کرد و افزود: اکنون انقلاب اسلامی مرزهای کشورمان را درنوردیده و حرکت های بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی از حرکت ملت ایران در بهمن 57 نشات گرفته است.
وی یادآوری کرد: قبل از شکل گیری انقلاب اسلامی برای خیلی از افراد این پیروزی غیر متصور بود اما با وجود معمار کبیر انقلاب اسلامی و در کنار آن کسانی که در عرصه شکل گیری انقلاب اسلامی تاثیر داشتند، غیرممکن به ممکن تبدیل شد.
در این جلسه کمیته های 17 گانه شامل کمیته های طرح و برنامه، ارتباطات و اطلاع رسانی، مساجد و تشکل های اسلامی، ایثارگران، زنان و خانواده، دانشجویی، فرهنگیان و دانش آموزی، کودک و نوجوان، اصناف، کارگری، بسیج، ورزش، همیاری و تشکل های مردمی، روستایی و عشایری، فرهنگی و هنری و کمیته مراسم تشکیل و مقرر شد برنامه ها و فعالیت های ویژه ایام دهه فجر را برنامه ریزی و پیگیری کنند.
شهرستان چاراویماق با حدود 39 هزار نفر جمعیت در 150کیلومتری جنوب شرق تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.