سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

امام جمعه هشترود: تفکر انقلاب اسلامی نجات بخش است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه هشترود: تفکر انقلاب اسلامی نجات بخش است

امام جمعه هشترود در نخستین روز از هفته دفاع مقدس گفت: تفکر انقلاب اسلامی تنها تفکر نجات بخش در دنیاست و حمایت استکبار از صدام در هشت سال دفاع مقدس، در راستای ایجاد تفکر انحرافی و تفرقه انگیز در جهان اسلام و ضربه زدن به نظام نوپای اسلامی بود.

امام جمعه هشترود: تفکر انقلاب اسلامی نجات بخش است

حجت الاسلام، علی رحیمی روز چهارشنبه در دیدار با مسئولان ادارات و بسیج این شهرستان افزود: ملت بزرگ ایران در هشت سال دفاع مقدس با مجاهدت ها و ایثارگری ها در اوج غربت و مظلومیت در صحنه دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب حاضر شد و به پیروزی نهائی رسید.
وی افزود: دفاع مقدس گنجینه عظیمی است که باید استخراج شود و این امر نیازمند تبیین اهداف بزرگ امام راحل و شهدا و نیز شناخت عمیق و انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل های آینده است.
امام جمعه هشترود گفت: دشمنان به دنبال ایجاد نظم جدید در منطقه و کنترل اقتصادی کشورهای دیگر و نیز تضعیف توان و قدرت دفاعی آنان هستند.
وی بیان کرد: اصل و ریشه تفکرات کلان باید در راستای ولایت باشد زیرا سعادت و نجات بخشی در دنیا و آخرت حرکت در مسیر ولایت است.
امام جمعه هشترود با اشاره به نقش سپاه در امنیت و اقتدار کشور افزود: این نهاد مقدس خار چشم دشمنان و مانع عظیمی در برابر تهاجم ها و تهدیدهای نظام سلطه است و نیروهای بسیجی به عنوان نیروهای مجاهد و ایثارگر با جانفشانی در راه نظام و انقلاب در این مسیر حرکت می کنند.
شهرستان هشترود با حدود 70 هزار نفر جمعیت در 120 کیلومتری جنوب شرقی تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد. / ایرنا