رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

امام جمعه موقت مراغه: همدلی و وحدت لازمه موفقیت در همه کارهاست - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه موقت مراغه: همدلی و وحدت لازمه موفقیت در همه کارهاست

امام جمعه موقت مراغه گفت: همدلی و وحدت لازمه موفقیت در کارها و اهداف هر جامعه ای است

حجت الاسلام حمید محمدی راد در خطبه های نمازجمعه مراغه با اشاره به نامگذاری سال 94 به عنوان دولت و ملت، همدلی و همزبانی از سوی رهبر معظم انقلاب افزود: با توجه به شرایط پیش رو همدلی و همزبانی از نیازهای اساسی کشور است.
 
وی اظهار کرد: در این راستا مردم باید از دولت حمایتی صادقانه و به آن اعتمادی کامل داشته باشند و دولت نیز باید برای خدمت صادقانه قدم بردارد تا مشکلات مردم مرتفع و اهداف جمهوری اسلامی تحقق یابد.
 
امام جمعه موقت مراغه همچنین به فرمایش های رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی اشاره و ادامه داد: عمل به این فرمایش ها امری ضروری برای تحقق اهداف و چشم اندازهای انقلاب است.
 
حجت الاسلام محمدی راد افزود: اعتماد متقابل دولت و ملت به هم و حمایت از یکدیگر در شرایط حساس و تاریخی کشور می تواند راه گشای بسیاری از مشکلات کشور در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی باشد.
 
وی همدلی و همزبانی را اقدامی عملی دانست و اضافه کرد: باید فراتر از حرف و در عمل به طور واقع از دولت حمایت شود و دولت هم باید در عمل از خواست ملت تبعیت کند.
 
حجت الاسلام محمدی راد به 12 فروردین روز جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: این روز به عنوان روز آری گفتن ملت ایران اسلامی به حاکمیت جمهوری اسلامی است.
 
وی افزود: مردم ایران در روز 12 فروردین ماه سال 58 با حضور بیش از 98 درصدی به پای صندوق های رای آمده و این روز را به عیدی ملی تبدیل کردند.
 
مراغه با حدود 250 هزار نفر جمعیت در 147 کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.