جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه مراغه: حضور گسترده در انتخابات خلق حماسه سیاسی و عمل به منویات رهبری است

امام جمعه مراغه: حضور گسترده در انتخابات خلق حماسه سیاسی و عمل به منویات رهبری است


امام جمعه مراغه و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات آتی، خلق حماسه سیاسی و عمل به منویات رهبر معظم انقلاب است.

حجت الاسلام ˈمحمدتقی پورمحمدیˈ در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: عمل به پیام رهبر معظم انقلاب در چارچوب نامگذاری سال جدید با عنوان سال ˈحماسه سیاسی، حماسه اقتصادیˈ ضرورت دارد.

وی اظهار کرد: ملت ایران باید با حضور پرشور در پای صندوق های رای به دشمنان ثابت کند که همیشه در صحنه حضور داشته و به آرمان های انقلاب پایبند است.

امام جمعه مراغه ادامه داد: اصل حضور مردم در پای صندوق های رای از اهمیت بالایی برخوردار بوده و جواب محکمی در برابر تهدیدها، تحریم ها و فشارهای استکبار جهانی خواهد بود.

حجت الاسلام پورمحمدی اضافه کرد: موضع گیری اخیر رهبر معظم انقلاب در برابر دشمنان و استکبار جهانی در مشهد مقدس، با موضع گیری دیگر مسوولان تفاوت داشته و این موضع گیری با اقتدار، صلابت و حساب شده، بود.

وی گفت: ایشان در این سخنان از حذف رژیم صهیونیستی از جغرافیای منطقه در صورت ارتکاب خطا در برابر ملت ایران، سخن فرمودند.

امام جمعه مراغه یادآوری کرد: اکنون کشورهای عربی به نام اتحادیه عرب با واگذاری کرسی سوریه به معارضان این کشور، عملی را انجام می دهند که با اسلام و عرب بودن آن ها منافات بسیاری دارد.

حجت الاسلام پورمحمدی افزود: محافظت از سوریه در برابر استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی به عنوان خط مقدم مبارزه با نظام سلطه، امری ضروری برای مسلمانان بویژه ملت ایران محسوب می شود.

وی اظهار کرد: جواب رهبر معظم انقلاب به تهدیدهای رژیم صهیونیستی محکم بوده و هم اکنون جمهوری اسلامی از قدرت کافی برای برخورد با دشمنان انقلاب و کشور برخوردار است.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: نیروهای مسلح کشورمان اکنون با پیشرفت های نظامی و تسلیحاتی از قدرت بالایی برای دفاع از کشور، ملت و انقلاب اسلامی برخوردار بوده و پاسخ محکمی به تهدیدهای دشمنان خواهند داد.

حجت الاسلام پورمحمدی گفت: رهبر معظم انقلاب در سخنان خود در آغاز سال جدید بر ضرورت توجه مسوولان بر رسیدگی به مسایل اقتصادی و معیشتی مردم تاکید و آن را ضروری خواندند و همه باید در این مسیر تلاش کنند.