سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

امام جمعه تبریز: آیت الله شهید قاضی جهادگر انقلابی بود - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه تبریز: آیت الله شهید قاضی جهادگر انقلابی بود

امام جمعه تبریز به فرا رسیدن سالروز شهادت شهید محراب آیت الله قاضی اشاره کرد و گفت: ایشان یکی از علما و جهادگران انقلاب اسلامی بوده و از سال ۴۲ در خدمت امام خمینی (ره) بودند و به رغم مشکلات به راه خود ادامه داد و در راه خدا به شهادت رسید.

امام جمعه تبریز: آیت الله شهید قاضی جهادگر انقلابی بود

آیت الله محسن مجتهد شبستری در خطبه های این هفته نماز جمعه افزود: امروز نیز برخی از افراد هستند که تاب تحمل خدوم انقلابی را ندارند و در صدد تضعیف بازوان مقام معظم رهبری و کادر دفتر بیت رهبری هستند و با نشر اکاذیب می خواهند تخریب شخصیت کنند اما به لطف خداوند هیچ کاری نمی توانند بکنند و فتنه آنها رو خواهد شد.
وی به مناسبت 13 آبان نیز اشاره کرد و گفت: 13 آبان ماه سه مناسبت مهم روز دانش آموز، روز تبعید امام راحل به واسطه سخنرانی مقتدرانه در رابطه با قانون کاپیتولاسیون و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۷ است از این مردم در راهپیمایی امسال با شکوه بیشتر و صدای رسای مرگ بر آمریکا شرکت می کنند.
وی به عملیات آزادسازی موصل در عراق از دست داعش اشاره کرد و گفت: با همت نیروهای ارتش عراق و حشدالشعبی و تعدای از طوایف و قبایل عراق در حدود ۴۰۰ کیلومتر از اطراف موصل آزاد شده و این نیروها به موصل نزدیک شده اند.
آیت الله شبستری خاطرنشان کرد: گروه تروریستی داعش فتنه ها و نقشه های گوناگونی دارد و خود را نماینده اهل سنت معرفی می کند و اختلاف بین شیعه و سنی را دامن می زند.
وی همچنین حضور بدون مجوز دولت ترکیه در آزادسازی موصل را نوعی تجاوز خواند و گفت: آنها مدعی این هستند که زمانی موصل و کرکوک جز خاک ترکیه بوده و الان در تلاش گرفتن این خاک هستند اما عزم انقلابی ارتش عراق و حشد الشعبی و طوایف کردنشین در کنار حمایت نیروهای مقاومت این تجاوز را خنثی و داعش را از بین خواهد برد.
نمازگزاران تبریز پس از اقامه نماز در مراسم تشییع پیکر جانباز شهید حاج حسن عهدی اسکویی شرکت کردند. / ایرنا