حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

الله قوناقليقي - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

الله قوناقليقي

Loading the player...

اولین غروب رمضان 1437 هجری قمری فرارسید تا پس از یک روز تلاش در این روزهای پرحرارت، بار دیگر میهمان ضیافت الهی باشیم؛ ضیافتی که همچنان فرصت پیوستن به آن فراهم است و سفره لطف پروردگار همچنان برای مومنین گشوده است تا در ماهی که بیش از هزار ماه فضائل دارد، همه از خان او بهره‌ای ابدی ببرند. 

حضرت علی (ع) از پیامبر خاتم (ص) نقل می‌فرماید: «هیچ مؤمنی نیست که ماه رمضان را به حساب خدا، روزه بگیرد، مگر آنکه خدای تبارک و تعالی، هفت خصلت را برای او لازم گرداند، هر چه حرام در پیکرش باشد، محو و ذوب گرداند. به رحمت خدای عزوجل نزدیک می‌شود. (با روزه خویش) خطای پدرش حضرت آدم را می‌پوشاند. خداوند لحظات جان دادن را‌ برای او آسان کند. از گرسنگی و تشنگی روز قیامت در امان است. خدای عزوجل از خوراکی‌های لذیذ بهشتی او را نصیب دهد‌ و بالاخره خدای عزوجل، برائت و بیزاری از آتش دوزخ را به او عطا فرمای». 

ويژه برنامه افطاری " الله قوناقليقي " عنوان برنامه اي 33 قسمتي است که از روز دوشنبه 17 خرداد ماه به صورت زنده از ساعت 20:00 به مدت 90 دقيقه  تا اذان مغرب پخش خواهد شد.  احکام ، بحث هاي اخلاق روزه داري ، حضور کارشناس مذهبي ، پخش دعاي روز ، مناجات ، حضور گروه هاي تواشيح و خيرين در برنامه و پخش گزارش هاي مردمي ، گزارش ويژه گلريزان و... از جمله  بخش هاي اين برنامه است .

سال تولید: 1395

تهيه کننده و گزارشگر: رحمان مفاتحي 

مجری: علیرضا طاهري

دستیار تهیه: بهرام محمدزاده

کارگردان ویدیو: مجید جدی

تصویربرداران: حمید نیکمندان - رحیم عباسیان - بابک نوروزی

نورپرداز: حمید نیکمندان

تدوین: بابک پاشازادهجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ