رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

الله قوناخلیغی - نمایش محتوای صدا

 

 

الله قوناخلیغی

Loading the player...
الله قوناخلیغی
همزمان با فرا رسيدن ماه مبارک رمضان ، ماه رحمت و مغفرت ، رادیو برون مرزی مرکز آذربايجان شرقي برنامه هاي ويژه اي را براي این ماه تدارک ديده است . 
هدف تمامي اين برنامه ها فراهم کردن زمينه استفاده معنوي و بهره مندي بيشتر روزه داران کشورمان و کشورهای همسایه از فيوضات ماه مبارک رمضان است که همزمان با آغاز ماه مبارک بصورت ويژه با مخاطبان همراه خواهد بود .  
رادیو برون مرزی مرکز آذربايجان شرقي به عنوان یکی از پر مخاطب ترین شبکه های برون مرزی ، از مخاطبان خاصی در داخل و خارج از کشور از جمله جمهوری آذربایجان برخوردار است . این رادیو در بخش اول هر روز از ساعت 3 بامداد پخش برنامه های خود را به زبان آذری و قفقازی آغاز و در ساعت 10 صبح به پایان می برد . در بخش دوم هم تولید و پخش برنامه ها برای داخل کشور و خارج از مرزها از ساعت 20 تا 21:30 ادامه پیدا می کند . 
" الله قوناخلیغی " عنوان ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیو برون مرزی مرکز آذربایجان شرقی است که قبل از اذان صبح پخش خواهد شد . این برنامه به مدت 4 ساعت از ساعت 3 بامداد تا 7 صبح تهیه و با بخش های مختلفی چون پخش دعای سحر ، پخش تماس ها و پیام های مخاطبان ، پخش مناجات ، گزارش مردمی و مسابقه تلفنی همراه خواهد بود .
 
تاریخ تولید: 1394

تهیه کننده : رقیه شیرین پور

گوینده و نویسنده : ابوالفضل علایی

گزارشگر : علیرضا نورالهی