جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

القدس لنا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

القدس لنا

Loading the player...
روز 16 مرداد سال 1358 مصادف با سیزدهم رمضان 1399 بود، کمتر از یک سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذشت و اخباری مبنی بر شروع دور تازه‌ای از جنایات بی‌رحمانه رژیم اشغالگر صهیونیستی در بمباران جنوب لبنان به گوش می رسید. امام خمینی (ره) پیام تاریخی خود را صادر فرمودند:
 
"بسم‌الله الرحمن الرحیم
من در طی سالیان دراز،‌خطر اسرائیل غاصب را گوشزد مسلمین نمودم، كه اكنون این روزها به حملات وحشیانة خود به برادران و خواهران فلسطینی شدت بخشیده است، و به ویژه در جنوب لبنان به قصد نابودی مبارزان فلسطینی، پیاپی خانه و كاشانة ایشان را بمباران می‌كند.
من از عموم مسلمانان جهان و دولتهای اسلامی می‌خواهم كه برای كوتاه كردن دست این غاصب و پشتیبانان آن به هم بپیوندند و جمیع مسلمانان جهان را دعوت می‌كنم آخرین جمعة ماه مبارك رمضان را كه از ایام قدر است، و می‌تواند تعیین كنندة سرنوشت مردم فلسطین نیز باشد، به عنوان «روز قدس» انتخاب، و طی مراسمی همبستگی بین‌المللی مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان اعلام نمایند. از خداوند متعال پیروزی مسلمانان را بر اهل كفر خواستارم. والسلام علیكم و رحمة‌الله و بركاته. روح‌الله الموسوی الخمینی
ایران اسلامی نیز در لبیک گویی به حضرت امام(ره) همزمان با سایر ملتهای مسلمان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان آزادی قدس شریف را با راهپیمایی خود فریاد می‌زنند. "
 

ويژه برنامه تلويزيوني " القدس لنا "  در شبکه استاني سهند از ساعت ۸:۳۰  تا پايان مراسم به صورت زنده به روي آنتن خواهد رفت و وحدت و يکپارچگي و حمايت مردم استان از مردم مظلوم فلسطين در راهپيمايي روز قدس به تصوير کشيده خواهد شد.

 پخش سخنان حضرت امام خميني (ره) و رهبر معظم انقلاب، پخش تصاوير به ياد ماندني از شور و شکوه مردم استان و حضور حماسي آن ها در مراسم راهپيمايي هاي سال هاي گذشته ، پخش گزارش هاي مردمي ،  ارتباط با گزارشگران شهرستان ها ، تهيه گزارش از شرکت کنندگان در راهپمایی ، پخش وله هاي مختلف ، پخش زنده راهپيمايي ، پخش سرود هاي محلي و ملي ، تحليل فلسفه وجودي مراسم روز قدس با حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه ، ارتباط با سازمان تبليغات اسلامي ، استانداري و  فرمانداران، پوشش راهپيمايي شهرستان ها ، اطلاع رساني مسيرهاي راهپيمايي ، گفتگو با شخصيت هاي برجسته درباره گراميداشت روزجهاني قدس ، ارتباط زنده با گزارشگران شهرستان هاي استان و پخش نماهنگ از جمله بخش هاي اين برنامه خواهد بود. همچنين گروه کودک و نوجوان شبکه سهند در اين روز در ميدان ساعت مستقر شده و به اجراي برنامه خواهد پرداخت.

سال تولید: 1397

-