سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

القدس لنا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

القدس لنا

Loading the player...
روز 16 مرداد سال 1358 مصادف با سیزدهم رمضان 1399 بود، کمتر از یک سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذشت و اخباری مبنی بر شروع دور تازه‌ای از جنایات بی‌رحمانه رژیم اشغالگر صهیونیستی در بمباران جنوب لبنان به گوش می رسید. امام خمینی (ره) پیام تاریخی خود را صادر فرمودند:
 
"بسم‌الله الرحمن الرحیم
من در طی سالیان دراز،‌خطر اسرائیل غاصب را گوشزد مسلمین نمودم، كه اكنون این روزها به حملات وحشیانة خود به برادران و خواهران فلسطینی شدت بخشیده است، و به ویژه در جنوب لبنان به قصد نابودی مبارزان فلسطینی، پیاپی خانه و كاشانة ایشان را بمباران می‌كند.
من از عموم مسلمانان جهان و دولتهای اسلامی می‌خواهم كه برای كوتاه كردن دست این غاصب و پشتیبانان آن به هم بپیوندند و جمیع مسلمانان جهان را دعوت می‌كنم آخرین جمعة ماه مبارك رمضان را كه از ایام قدر است، و می‌تواند تعیین كنندة سرنوشت مردم فلسطین نیز باشد، به عنوان «روز قدس» انتخاب، و طی مراسمی همبستگی بین‌المللی مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان اعلام نمایند. از خداوند متعال پیروزی مسلمانان را بر اهل كفر خواستارم. والسلام علیكم و رحمة‌الله و بركاته. روح‌الله الموسوی الخمینی
ایران اسلامی نیز در لبیک گویی به حضرت امام(ره) همزمان با سایر ملتهای مسلمان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان آزادی قدس شریف را با راهپیمایی خود فریاد می‌زنند. "
 
انعکاس این راهپیمایی عظیم توسط سیمای سهند در قالب برنامه «القدس لنا» به روی آنتن می رود. این برنامه روز جمعه( روز قدس) از ساعت 8:30 صبح تا اتمام مراسم راهپیمایی ادامه خواهد یافت.

این برنامه با هدف دعوت مردم به حضور پر شورتر در روز قدس و اطلاع رسانی کامل از روز قدس با پوشش مستقیم و زنده از شهر تبریز و شهرهای دیگر استان آذربایجان شرقی تولید گردیده است. این برنامه شامل آیتم های مختلفی مانند دعوت از کارشناسان، نمایش زنده وضعیت شهر، کلیپ های مردم غزه، انیمیشن، سرود و ... میباشد.

سال تولید: 1394

تهیه کننده: احد محمود نسب

تصویربردار: حسن وکیلی - احمد فرشچی - کمال پورفرج

صدابردار: حامد عرفایی

کارگردان: حسین عبدالهی

تدوین: حامد خدایی

دستیار تهیه: حسین وظیفهجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
به فرموده رهبرم قدس از آن ماست. بسیجی ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ ۱۳:۱۰

بسیجی
به فرموده رهبرم قدس از آن ماست.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ ۱۳:۱۰