جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

افلاکیان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

افلاکیان

Loading the player...

 زمان ثبت و ضبط است. شهادت طلبي ريشه در اسلام و قرآن دارد و ملتي كه شهادت را سعادت دانست و ملتي كه شهادت دارد پيروز است و 8 سال جنگ در سايه تحريم، تهديد و برتري سخت افزاري نيروهاي عراقي با برتري نيروهاي ايراني در جبهه نرم افزاري كه با عامل شهادت طلبي و پيروي از فرهنگ شهادت بود با برتري و پيروزي نظام جمهوري اسلامي همراه گرديد.دفاع مقدس و تحمل جنگ تحميلي 8 ساله به عنوان سند استقامت و پايداري ايرانيان در صحيفه تاريخ و خاطره زمان ثبت و ضبط است.

آنچه موجب ماندگاري اين پديده شد و دنيا در برابر آن تعظيم و تحسين كرد، استقامت، پايداري و پيروزي ملت ايران را به دنبال داشت، فرهنگ شهادت طلبي بود. شهادت طلبي يعني باور قلبي به خدا، معاد، اعتقاد راسخ به حقانيت اسلام، درستي آرمان‌هاي انقلاب اسلامي، اعتقاد و ايمان به رهبري ولي فقيه به عنوان نايب امام عصر(عج)، مقاومت و پايداري در مقابل دشمن، ايثار و فداكاري براي حفظ ارزش‌هاي اسلامي و در يك كلام فرهنگ شهادت طلبي يعني فرهنگ عاشورا. و براي شهادت طلب پيروزي و شهادت سعادت است.

امام راحل عظيم‌الشأن با خلق دوباره عاشورا و فرهنگ ايثار و شهادت و ترويج آن در جامعه، راهبرد و مراد جوانان بود و در سايه همين فرهنگ و مبارزه در راه عقيده، اتحاد و استقامت بود كه پيروزي ملت ايران را در برابر قدرت‌هاي بزرگ و دشمن تا بن دندان مسلح صدام پيش‌بيني كردند و فرمودند:

شبکه استانی سهند نیز در جهت حفظ و نشر فرهنگ ایثار و شهادت، زندگی نامه و وصیت شهدای هشت سال جنگ تحمیلی را در قالب برنامه «افلاکیان» تقدیم بینندگان خود می نماید. این برنامه کاریست از گروه تلویزیونی بسیج صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی.

 
{gallery}taze-sima-93/aflak{/gallery}