جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

افطارلیق - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

افطارلیق

Loading the player...

اولین غروب رمضان 1437 هجری قمری فرارسید تا پس از یک روز تلاش در این روزهای پرحرارت، بار دیگر میهمان ضیافت الهی باشیم؛ ضیافتی که همچنان فرصت پیوستن به آن فراهم است و سفره لطف پروردگار همچنان برای مومنین گشوده است تا در ماهی که بیش از هزار ماه فضائل دارد، همه از خان او بهره‌ای ابدی ببرند. 

حضرت علی (ع) از پیامبر خاتم (ص) نقل می‌فرماید: «هیچ مؤمنی نیست که ماه رمضان را به حساب خدا، روزه بگیرد، مگر آنکه خدای تبارک و تعالی، هفت خصلت را برای او لازم گرداند، هر چه حرام در پیکرش باشد، محو و ذوب گرداند. به رحمت خدای عزوجل نزدیک می‌شود. (با روزه خویش) خطای پدرش حضرت آدم را می‌پوشاند. خداوند لحظات جان دادن را‌ برای او آسان کند. از گرسنگی و تشنگی روز قیامت در امان است. خدای عزوجل از خوراکی‌های لذیذ بهشتی او را نصیب دهد‌ و بالاخره خدای عزوجل، برائت و بیزاری از آتش دوزخ را به او عطا فرمای». 

ويژه برنامه " افطارلیق " عنوان برنامه اي ۳۱ قسمتي است که از روز جمعه پنجم خرداد ماه به صورت زنده از ساعت ۱۹:۴۰ به مدت ۹۰ دقيقه پخش خواهد شد.  و آیتم های رمضان و سلامت، سبک زندگی، قرآن حلاوتی ، گزارش درمورد کسب روزی حلال،دعای روز ، ذکر روز،تواشیح ، گفتگو با میهمان برنامه، مناجات و نیایش و برنامه های استقبال از اذان مغرب به افق تبریز ،حضور گروه هاي تواشيح و خيرين در برنامه از جمله  بخش هاي اين برنامه است . 

سال تولید: 1398

تهيه کننده و کارگردان هنری برنامه : علی بصیری جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ