جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح 15 کیلومتر از بزرگراه مرند - ایو اوغلی ؛ به زودی - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 15 کیلومتر از بزرگراه مرند - ایو اوغلی ؛ به زودی

مدیر کل شرکت ساخت و توسعه راه های شمال غرب کشور از بهره برداری 15 کیلومتر از بزرگراه مرند - ایوغلی تا پایان آبان ماه امسال خبر داد.

افتتاح 15 کیلومتر از بزرگراه مرند - ایو اوغلی ؛ به زودی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی خدادادی در  بازدید ازعملیات اجرایی بزرگراه مرند ایو اوغلی گفت : این طرح در کل 62 کیلومتر است که درسه قطعه مشخص شده و هم اکنون دو قطعه از این بزرگراه با اعتبار 200میلیارد ریال در حال انجام است .
وی افزود : با تخصیص 170 میلیارد ریال دیگر اعتبار شاهد اتمام این دو قطعه از  بزرگراه خواهیم بود. 
 مدیر کل شرکت ساخت و توسعه راه های شمال غرب کشور خاطرنشان کرد : قطعه اول این بزرگراه به طول 15 کیلومتر از شهر مرند تا شهر کشکسرای است که شش کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفته و 9 کیلومتر مابقی با نصب گاردیل تا پایان آبان ماه امسال به پایان می رسد . 
وی گفت: قطعه دوم این بزرگراه هم به طول 20 کیلومتر است  که 12 کیلومتر آن تا پایان خرداد ماه سال آینده و 8 کیلومتر مابقی  در اواخر مرداد ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید. 
معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی هم گفت :  این طرح به دلیل کم کاری برخی پیمانکاران تا کنون به اتمام نرسیده است و باید مدیران شهرستان با همت بیشتر این بزرگراه را تا پایان شهریور ماه سال آینده به اتمام رسانند . 
محفوظی افزود : با اتمام این طرح تلفات جانی در این بزرگراه به حداقل خواهد رسید . 
حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی هم با انتقاد از عملکرد پیمانکاران گفت : این بزرگراه طبق اعلام مسئولان دولتی مقرر شده بود بهمن ماه سال 1393 به بهره برداری برسد که با کم کاری پیمانکاران و مسئولان، پس از گذشت دو سال هنوز این  به اتمام نرسیده است.