سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

اعلام شماره حساب بانکی جهت دریافت کمک های مردمی برای اربعین حسینی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام شماره حساب بانکی جهت دریافت کمک های مردمی برای اربعین حسینی

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به برگزاری مراسم بزرگ اربعین حسینی و استقرار ستادی در این خصوص در مرز مهران، گفت: شماره حساب بانکی جهت دریافت کمک های مردمی ایجاد و توسط ائمه جمعه و رسانه های مختلف اعلام شود.

اعلام شماره حساب بانکی جهت دریافت کمک های مردمی برای اربعین حسینی

آیت الله محسن مجتهد شبستری شامگاه سه شنبه در دیدار اعضای ستاد اربعین حسینی با وی افزود: زیارت اربعین هر سال باشکوهتر از سال های گذشته برگزار می شود به طوری که به کنگره جهانی اهل بیت تبدیل شده است.
وی ادامه داد: اگر سالانه دو میلیون نفر به مکه مکرمه مشرف می شوند طبق امار اعلامی سال گذشته 24 میلیون نفر در اربعین حسینی برای زیارت سیدالشهدا به کربلا سفر کردند که چنین اجتماع عظیمی در جهان بی سابقه است.
آیت الله شبستری اظهار کرد: این حضور پرشور عاشقان اهل بیت در مقابل هجمه های مستکبران، تکفیری ها، داعشی ها، شیعه ستیزها و ایران ستیزها مانور بزرگی است.
وی گفت: کسانی که در این همایش بزرگ به هر نحو ممکن به صورت مالی، جسمی و فکری خدمات ارائه می دهند در اجر بزرگ زائران سیدالشهدا سهیم هستند.
امام جمعه تبریز با اشاره به خدمت رسانی ستاد اربعین آذربایجان شرقی در مرز مهران تاکید کرد: باید دستگاه های مختلف با هماهنگی و همکاری خدمات خود را به نحو احسنت ارائه دهند و از دوباره کاری ها خودداری شود. / ایرنا