جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

اصفهان قهرمان شنای مسافت کوتاه زیر 15 سال پسران کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اصفهان قهرمان شنای مسافت کوتاه زیر 15 سال پسران کشور شد

تیم استخر ایثار اصفهان با کسب 454 امتیاز قهرمان چهارمین دوره رقابت های شنای مسافت کوتاه زیر 15 سال پسران کشور و انتخابی تیم ملی شد.

اصفهان قهرمان شنای مسافت کوتاه زیر 15 سال پسران کشور شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، این مسابقات که به مدت سه روز در استخر آبادگران تبریز برگزار شد، با قهرمانی تیم اصفهانی و نایب قهرمانی تیم موج تهران الف با 414 امتیاز و رتبه سومی تیم امیرمرشد البرز با 323 امتیاز به پایان رسید.
تیم های مرکزی، زنجان و آذربایجان شرقی نیز در این مسابقات به ترتیب با 236، 226 و 221 امتیاز چهارم تا ششم شدند.
در روز پایانی و دوشنبه شب این مسابقات، در ماده 50 متر کرال پشت حسین رئوفی از مرکزی قهرمان شد و آرین صلواتی از کردستان و آرمان لطف الهی از امیرمرشد البرز دوم و سوم شدند.
در ماده 100 متر مختلط انفرادی متین سهران از ایثار اصفهان قهرمان شد و علیرضا ملکی و متین فتحی هر دو از موج تهران الف دوم و سوم شدند.
در ماده 50 متر پروانه متین سهران از استخر ایثار اصفهان به مدال طلا رسید و متین فتحی از موج تهران الف و سپهر حیدری از مرکزی مدال های نقره و برنز را ازآن خود کردند.
در ماده 4 در 100 متر مختلط تیمی، تیم استخر ایثار اصفهان با 36 امتیاز قهرمان شد و تیم موج تهران الف با 32 و امیر مرشد البرز با 30 امتیاز دوم و سوم شدند.
به گزارش ایرنا، نتاج ماده های مختلف این رقابت ها در روزهای اول و دوم نیز به شرح ذیل می باشد:
در ماده 100 متر پروانه، متین سهران از استخر ایثار اصفهان قهرمان شد و متین فتحی از موج تهران الف و محمد رضا حسانی حقیقی از بوشهر دوم و سوم شدند.
در ماده 200 متر مختلط انفرادی متین سهران استخر ایثار اصفهان قهرمان شد و علیرضا ملکی از موج تهران الف و متین شجاعی از زنجان دوم و سوم شدند.
در ماده 200 متر قورباغه ، متین شجاعی از زنجان به مدال طلا رسید و سامیار عبدلی از موج تهران الف به مدال نقره و مهران قاسم زاده از موج تهران الف به مدال برنز رسیدند.
در ماده 100 متر آزاد دوباره متین سهران از ایثار اصفهان قهرمان شد و امیر حسین سمنگانی و ارمان لطف الهی از امیر مرشد البرز دوم و سوم شدند.
در ماده 50 متر آزاد ، متین سهران از استخر ایثار اصفهان قهرمان شد و سپهر حیدری از مرکزی و آرمان لطف الهی از امیر مرشد البرز دوم و سوم شدند.
در 100 تر کرال پشت حسین رئوفی از مرکزی به مدال طلا رسید و شایان کریمی از استخر ایثار اصفهان دوم شد و متین شجاعی از زنجان سوم شد.
در ماده 100 متر قورباغه علیرضا ملکی از موج تهران الف قهرمان شد و مهرشاد سالک از امیر مرشد البرز و کیارش معتمدی از استخر ایثار اصفهان دوم و سوم شدند.
در ماده 4 در 100 متر آزاد تیمی، تیم مدرسه شنای یگانه متشکل از محمدمهدی زیرراهی، شهاب الدین علامه، محمدامین فتحی، باربد ایمانی قهرمان شدند و تیم موج تهران الف متشکل از متین فتحی، امیرسالار پاکدامن، مهران قاسم زاده، علیرضا ملکی دوم شد و تیم موج تهران ب متشکل از علی دادرس، امیررضا عباسی، پوریا کاکاوند، فرزین موسوی به مدال برنز رسیدند.
در ماده 200 متر آزاد علیرضا ملکی از موج تهران الف قهرمان شد و متین سهران از اصفهان و امیر سالار پاکدامن از موج تهران الف دوم و سوم شدند.
در ماده 100 متر کرال پشت حسین رئوفی از مرکزی به مدال طلا رسید و آرین صلواتی از کردستان و متین شجاعی از زنجان دوم و سوم شدند.
در ماده 50 قورباغه ، متین سهران از اصفهان به مقام نخست رسید و سامیار عبدلی از موج تهران الف و مهرشاد سالک از امیر مرشد البرز دوم و سوم شدند.
در ماده 200 متر پروانه متین فتحی و علیرضا ملکی هر دو از موج تهران الف اول و دوم شدند و محمد رضا حسانی حقیقی از بوشهر سوم شد.
چهارمین دوره رقابتهای شنای مسافت کوتاه جام سرداران شهید آذربایجان گرامیداشت هفته دولت انتخابی تیم ملی پسران کشور با حضور 16 تیم برگزار شد.