رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

استاندار آذربایجان شرقی: سرافرازی ایران مرهون کسانی است که در سخت ترین آزمون ها ایستادند

استاندار آذربایجان شرقی: سرافرازی ایران مرهون کسانی است که در سخت ترین آزمون ها ایستادند


استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرافرازی ایران مرهون کسانی است که در سخت ترین آزمون ها ایستادگی کردند.

ˈاحمد علیرضابیگیˈ در روزهای آغازین سال 92 در دیدار با خانواده شهیدان رحیم پور دامانی و شهید مجتهدی، با آرزوی سعادت برای ملت ایران در سال جاری اظهار کرد: تکریم خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران یک تذکر بوده و قدرشناسی از آنها وظیفه آحاد جامعه است.

وی افزود: روحیه ایثار و اعتقاد دینی مردم، وجه تمایز انقلاب اسلامی ایران با دیگر انقلاب هاست و دوام و بقای آن، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است که در بازدارندگی و حفاظت از کشور می تواند بهترین و موثرترین مولفه باشد.

علیرضابیگی تاکید کرد: مولفه های ایثار و مقاومت باید در بستر مسایل دینی و اسلامی، همچنان در جامعه جریان یابد و پیراستن تربیت دینی ایثار و شهادت امکان توفیق فرهنگ پایداری و اصیل را فراهم می آورد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با حضور در منزل زندانیان سیاسی دوران طاغوت حسین مقدم و علیپور گفت: تمام عزت و افتخار ایران اسلامی مرهون خطوط ترسیم شده توسط ولی امر مسلمین و مدیون خون شهدا و صبر خانواده شهداست که در 34 سال گذشته و حتی سال های دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، با وحدت و حضور مردم به بار نشسته است.

وی با بیان اینکه زندانیان سیاسی در دوران رژیم طاغوت در حقیقت طلایه داران انقلاب اسلامی هستند، افزود: بدون شک سرافرازی و سربلندی امروز ایران اسلامی به برکت مقاومت و پایداری کسانی است که در مسیر آرمان های نظام اسلامی، سختی ها و رنج های زیادی متحمل شده و در بحرانی ترین روزها و سخت ترین آزمون ها و شرایط ایستادند و مقاومت کردند و با صبر و بصیرت کم نظیر در پیروزی انقلاب اسلامی نقش آفرینی کردند.

استاندار آذربایجان شرقی در عین حال در این دیدار از همسر جانباز شهید محمدحسین پاکزاد تجلیل کرد.