جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

آزمون جامع دوره های آموزشی کوتاه مدت گردشگری در مرداد برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

آزمون جامع دوره های آموزشی کوتاه مدت گردشگری در مرداد برگزار می شود

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری آزمون جامع دوره های آموزشی کوتاه مدت گردشگری، مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گردشگری در مرداد ماه سال جاری خبر داد.

آزمون جامع دوره های آموزشی کوتاه مدت گردشگری در مرداد برگزار می شود

به گزارش ایرنا از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، احمد حمزه زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این آزمون به صورت جامع و همزمان با سراسر کشور در تاریخ 15 مرداد برگزار می شود.
وی گفت: فراگیران دوره های آموزشی کوتاه مدت گردشگری، مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان و جهانگردی می توانند برای شرکت در این آزمون جامع از تاریخ 14 تا 21 تیر سال جاری با مراجعه به سایت سامانه جامع آموزش گردشگری www.edutourism.ichto.ir ثبت نام کنند.
وی تاکید کرد: با توجه به عملکرد سیستم اینترنتی، ثبت نام داوطلبان آزمون جامع دوره های آموزشی کوتاه مدت گردشگری، مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان و جهانگردی فقط در مهلت تعیین شده فوق امکان پذیر است.
شایان ذکر است فراگیرانی که قبلا در سامانه ثبت نام کرده اند، می توانند با وارد کردن رمز عبور خود نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام در سامانه جهت شرکت در آزمون جامع اقدام کنند.