سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

آزموده را دوباره بیازمایید/ بیز اولماغا حاضیروخ، خامنه‌ای سربازی‌یوخ - نمایش محتوای خبر

 

 

آزموده را دوباره بیازمایید/ بیز اولماغا حاضیروخ، خامنه‌ای سربازی‌یوخ

امروز آمدیم پرشورتر از همیشه تا به یادشان بیاوریم ما موجیم که آرامش ما عدم ماست.

آزموده را دوباره بیازمایید/ بیز اولماغا حاضیروخ، خامنه‌ای سربازی‌یوخ
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، امروز همه دعوت بودیم، دعوت بودیم به جشن تولد انقلابمان، به جشن استقلال و آزادی کشورمان.
 
امروز همه آمدیم برای پاسداشت هویت و عزتمان جشن ملی پیروزی گرفتیم.آمدیم با دل‌هایی که از عطر ایمان سرشار است و با دست‌هایی که بوی ربنا می‌داد. همه آمدیم با دل‌هایی سربلند و سرهایی سربه زیر، صدا در صدا پیچید، دست در دست هم دادیم به مهر و هم پیمان شدیم برای وفاداری با آرمان‌های انقلابمان.
 
قصه دلدادگی پدران و مادرانمان به رهبر و مقتدایشان را بارها شنیده بودیم و امروز آمدیم تا قصه‌ای دیگر از دلدادگی را در تاریخ ثبت کنیم. آمدیم تا بگوئیم ما نیز وارثان همان پدر و مادریم و با رهبر فرزانه مان همصدا می‌شویم که ما سروقامتان جاودانه تاریخیم.
 
امروز به یاد آلاله‌های بهمن 57 که خونشان فرش راه رهبر و مقتدایشان شده بود برای دفاع از آرمان‌های انقلابمان با هم عهد بستیم که هرگز فراموش نکنیم عزت و آبادانی این سرزمین در گرو استقلال ماست.
 
امروز آمدیم تا اعلام برائت کنیم از دشمنان قسم خورده کشورمان و به چشم‌های از حدقه درآمده جهانیان بفهمانیم که هنوز خون‌های پاک ریخته شده در پای نهال انقلابمان که اکنون  به بار نشسته و شاخ و برگ‌هایشان همچنان با طراوت در صدد ترقی و اقتدار این مرز و بوم است فراموش نکرده‌ایم.
 
هنوز کوچه پس کوچه‌های شهر من مزین به نام آلاله‌های سرخی است که یکصدا شدند و فریاد زدند «اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم». ما از نسل همان آلاله‌ها هستیم که با خون سرخشان زندگی با عزت را برایمان به ارمغان آوردند.
 
هنوز پدر و مادران آلاله‌های سرخ سرزمین من در لابه لای زندگی من نفس می‌کشند و دعای آنها بدرقه راه ماست. ما هرگز در چشم در چشم آنها سخن از عقب نشینی نمی‌زنیم، هرگز خون سرخ فرزندان آنها را زیر پا نمی‌گذاریم.
 
امروز آمدیم با پرچم سه رنگ و دلنواز ایرانمان که نقش می‌زند بر دلهای‌مان خاطره جاودانگی مردان و زنان این مرز و بوم را. پرچم سه رنگمان را تن پوش کودکان‌مان کردیم تا آنها نیز به عشق وطن و به عشق جاودانگی و عزت آن دفاع از این آب و خاک را در دل‌ها و رگ‌های خود به یادگار داشته باشند.
 
امروز پرشورتر از همیشه آمدیم چون یاوه‌گویان بر طبل باطل می‌کوبیدند و می‌خواستند آزموده را دوباره بیازمایند و ما هر بار پیروز این میدان بودیم.
 
چه خیال باطلی در سر می‌پرورانند آنها که به زعم خود گمان می‌کنند پیوند ملت با رهبرشان گسستنی است، چه خیال خامی در سر دارند  اما  نمی‌دانند که این همه لشگر فقط به عشق رهبر پا به میدان کارزار گذاشته است.
 
امروز آمدیم پرشورتر از همیشه تا به یادشان بیاوریم ما موجیم که آرامش ما عدم ماست. به یادشان بیاوریم که روح شهدای عزیزمان همیشه دعاگوی ماست و ما ملت ایران اسلامی مدیون خون‌های پاکی هستیم که برای استقلال این سرزمین ریخته شده است. 
 
ما برای جاودانه ماندن این عشق پاک خون دل‌ها خورده‌ایم و  ایران عزیزمان را همچون  گوهری تابان در آغوش گرفته‌ایم و تا همیشه و تا ابد پای عشق به وطن و دلداگی مردان و زنان این سرزمین ایستاده‌ایم.
 
امروز آمدیم قدم به قدم، شانه به شانه و صدا در صدا شور شدیم، عشق شدیم، نهال امید در دل‌هایمان کاشتیم و برای آینده انقلاب‌مان طرحی نو درانداختیم و با هم زمزمه کردیم «آزاد باش ای ایران، آباد باش ای ایران، از ما فرزندان خود دلشاد باش ای ایران».