جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

اراده ملت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

اراده ملت

Loading the player...

نیم قرن از درخشش اولین انوار الهی انقلاب امام خمینی(ره) می‌گذرد. انقلابی که از خرداد ۴۲ آغاز و معمار کبیر آن وعده داد که سربازانش به زودی رشد خواهند کرد و طاغوت و طاغوتیان را به مزبله تاریخ می فرستند و پس از گذشت دو دهه این وعده به حق او جامه عمل پوشید و فرزندان آن رهبر فرزانه با دست خالی و تنها با اتکا به شعار ایمان و الله اکبر گویان در مقابل گلوله های دژخیمان رژیم ستمشاهی سینه سپر کردند و محمدرضا شاه پهلوی این دست نشانده پوشالی ابرقدرتهای شرق و غرب را مجبور به فرار نمودند و با رفتنش فرشته حق پا به سرزمین ابراهیمی خویش نهاد و فجر انقلاب در بهمن ۵۷ دمیده شد و ملت بیدار ایران با رهنمودهای امامشان در ۲۲بهمن پیروزی شکوهمند خویش را جشن گرفتند.

اکنون سی و پنج سال از آن فجر پیروزی باشکوه می‌گذرد و هر روز با زجری دیگر برپیکره دشمنان زبون بر اقتدار و صلابت این انقلاب افزوده می‌شود. ایران و ایرانی سربلند و پیروز، به رهبری ابرمردی دیگر از تبار روح الله، خلف صالح امام خمینی(ره) در عرصه‌های گوناگون اقتصادی، سیاسی، علمی و ... می‌درخشند.

دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که هیچگاه تاب دیدن پیشرفت کشور عزیزمان را ندارند از همان ابتدای تثبیت انقلاب به هراس افتادند و با نقشه های شوم خود سعی کردند تا سدی شوند در مقابل تلألو نورانیت انقلاب تا مبادا ملت های دیگر از این واقعه بیدار شوند و منافع ظالمانه آن ها به خطر بیافتد. اما ملت شریف و مقاوم ایران با عزمی پولادین این سد مستکبرین را با شعار استکبار ستیزی درهم شکستند و از هشت سال جنگ تحمیلی همه جانبه دنیای استکبار سربلند بیرون آمدند و به جهانیان اثبات کردند که می توان با دست خالی و تنها به یاری الله و پشتوانه رهبری الهی و پشتیبانی ولایت فقیه که ولایت امام زمان(عج) است بر هر نظام ظالمانه ای پیروز شد.

ملت متعهد، انقلابی و همیشه در صحنه آذربایجان‌شرقی با حضور پرصلابت در راهپیمایی ۲۲بهمن، تبلور حماسه سیاسی و اقتصادی را به رخ بدخواهان و دشمنان نظام خواهد کشاند.

« ارداه ملت » برنامه زنده‌ایست که همگام و همراه ملت انقلابی این صحنه‌های پر شور را به تصویر می‌کشد. این برنامه از ساعت 8 صبح شروع و تا انتهای راهپیمایی تداوم خواهد داشت. این برنامه شامل برنامه‌های متنوع و ویژه از جمله اجرای زنده گروه کودک از جلوی استانداری، حضور دو واحد سیار در میدان نماز و چهار راه شریعتی و گزارشگرانی که از شهرستانهای استان اخبار و جلوه‌های ویژه این راهپیمایی عظیم را مخابره خواهند کرد و پخش سخنرانی وزیر محترم کشور آقای رحمانی فضلی(سخنران ویژه مراسم) خواهد بود.

{gallery}erade{/gallery}