جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

آخشاملار - نمایش محتوای صدا

 

 

آخشاملار

Loading the player...
آخشاملار

برنامه آخشاملار برنامه ایست اجتماعی و در عین حال تفریحی با فضایی شاد و پر انرژی که از شنبه تا پنجشنبه رأس ساعت 19:30 به مدت 90 دقيقه از صداي مركز آذربایجان شرقی پخش مي شود.

پس از یك روز طاقت فرسای كاری زمان برگشت به خانه می رسد و جمع گرم خانوادگی،  امواج رادیو با برنامه رادیویی آخشاملار میهمان خانه های مردم استان می باشد و با پخش موسیقی و حكایت های دلنشین، روحبخش جان خسته شنوندگان خود می شود .   

واقعيت اين است كه اصولا تفريح فكري يكي از موارد پذيرفته شده براي جوامع انساني به شمار مي رود . از اين رو لازم است كه بستر اين تفريحات فكري در جامعه فراهم شود ، چرا كه روح انسان نياز به تفريح دارد و برنامه شاد آخشامالار با موضوعات مختلف توانسته است حجم كثيري از مخاطبان را به خود جذب كند . 

برنامه تفريحي اجتماعي با رويكرد اميد به مردم كه تلاش و نشاط اجتماعي را نتيجه مي دهد و ارتقاء فرهنگ عمومي در مسائل جاري اجتماع از اهداف اين برنامه است . موضوعات مورد پردازش برنامه با محوريت اخلاق و دين مي باشد نظير احسان - صداقت - وحدت - احترام به ديگران و .... در اين برنامه سعي مي شود محيط مفرح و شادي را براي شنوندگان ايجاد شود.

آیتم های برنامه شامل نمایش، گزارش درباره موضوع برنامه، مسابقه تلفنی، ارتباط با کارشناس و گفتگو درباره موضوع برنامه است.

همچنین پیامک های شنوندگان درباره موضوع برنامه در فواصل برنامه خوانده می شود و تلفن های مخاطبین نیز پخش می شود.

موسیقی های بی کلام و با کلام متناسب با فضای برنامه نیز در فواصل مختلف، تقدیم شنوندگان خواهد شد.

تاریخ تولید: 1398

تهیه کننده : علیرضا مهدوی

نویسنده : مصطفی سلطانی

گوینده : هاله فرشاد

گزارشگر :مصطفی قنادی

صدابردار : نازیلا شهرام راد

دستیار تهیه : محمدحسین علیزاده