جهش تولید | دوشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

آخشاملار - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

آخشاملار

Loading the player...

روابط اجتماعی عامل مهمی برای شکل گیری سرمایه ی اجتماعی است. در واقع اعضای جامعه با بر قراری ارتباط با یکدیگر و پایدار ساختن آن، قادر به همکاری با یکدیگر می شوند و به این طریق چیزهایی را کسب می کنند که به تنهایی قادر به دست یافتن به آنها نمی باشند و یا با دشواری بسیار موفق به کسب آنها می شوند. انسانها از طریق مجموعه ای از شبکه ها به هم متصل می شوند و تمایل دارند ارزشهای مشترکی با سایر اعضای آن شبکه داشته باشند.

با گسترش شبکه ها نوعی دارایی برای افراد عضو بوجود می آید که می توان آن را به عنوان نوعی سرمایه مورد ملاحظه قرار داد. به عبارتی ایده ی اصلی سرمایه ی اجتماعی این است که شبکه های اجتماعی، ثروتی ارزشمند هستند. شبکه ها پایه ای برای انسجام اجتماعی بوجود می آورند؛ زیرا افراد را قادر می سازند تا با هم و نه فقط با افرادی که به صورت مستقیم می شناسند، برای کسب منفعت متقابل همکاری کنند.

«آخشاملار» برنامه ای عصرگاهیست که در پایان ساعات کاری روز و با آیتم های متنوع و شاد همچون نمایش های طنز و آهنگ های محلی زیبا، اوقات خوشی را برای مخاطبان رادیو تبریز ایجاد می کند. این برنامه سعی دارد ضمن ایجاد ارتباط نزدیک میان مخاطبان خود، به گسترش انسجام اجتماعی و ارزش گذاشتن به همدیگر و ... بپردازد. «آخشاملار» هر روز به غیر از روزهای جمعه از ساعت 17:30  به صورت زنده و به مدت 1/5 ساعت میهمان مخاطبان رادیو می باشد.