رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸

اختصاص 300 میلیارد ریال اعتبار به عجب شیر - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص 300 میلیارد ریال اعتبار به عجب شیر

فرماندار عجب شیر گفت: از آغاز به کار دولت تدبیر و امید تا کنون بیش از 300 میلیارد ریال در بخش های مختلف عمرانی، اجتماعی و فرهنگی به این شهرستان اختصاص یافته است.

ابراهیم طاهری در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد گرامیداشت هفته دولت، با تبریک فرا رسیدن سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت، افزود: هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب تری در جامعه انعکاس یابد.

وی با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی دقیق برای برگزاری هفته دولت، اظهار کرد: برنامه های مختلفی از جمله تجدید میثاق با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای هفته دولت، تبلیغات محیطی، دیدار با خانواده شهدا، افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی، برگزاری یادواره شهدای دولت و نمایشگاه دستاوردهای دولت، ویزیت رایگان در برخی روستاها، دیدار چهره به چهره مردم با مسوولان و بازدید از طرح های نیمه تمام برای این هفته تدارک دیده شده است.

فرماندار عجب شیر با اشاره به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی عملکرد دولت، گفت: خبرنگاران در این زمینه باید در ارایه اعداد و ارقام و آمارها، دقت کرده و از انتشار اطلاعات غیرموثق خودداری کنند.

طاهری، با اشاره به اینکه دکتر روحانی برای تحقق وعده های خود تلاش بسیاری کرده و بیشتر آن ها هم تحقق یافته است، ادامه داد: دولت یازدهم در بعد سیاست خارجی به موفقیت هایی دست یافته و در مسائل اقتصاد داخلی نیز بدنبال حل مشکلاتی است که در دولت قبل ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه از فرصت هفته دولت باید برای تبیین بهتر توافق هسته ای و دستاوردهای آن استفاده شود، یادآوری کرد: این توافق اتفاق مهمی بود که آثار مثبت و آینده ای روشن را برای کشور در پی خواهد داشت و نتایج آن باید به صورت شفاف و روشن برای افکار عمومی تشریح شود.

طاهری، با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی دقیق برای گرامیداشت هفته دولت، از روسای ادارات خواست تا علاوه بر اعلام برنامه ها و طرح های خود، حضور پررنگی در اجرای آن ها داشته باشند.

شهرستان عجب شیر با حدود 85 هزار نفر جمعیت درفاصله 98 کیلومتری جنوب غربی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.