جهش تولید | شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

آجی چای - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

آجی چای

Loading the player...
آجی چای عنوان برنامه ای اجتماعی است که به تهیه کنندگی و نویسندگی عباس احمدزاده هر شب از شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی ساعت 21 به روی آنتن می رود . در این برنامه قرار است چهره های شاخص و تاثیر گذار استان به مدت 50 دقیقه مهمان خانه های مخاطبان شبکه سهند باشند .
 
برنامه " آجی چای " یک برنامه گفتگو محور است و در آن چهره هایی که در استان زحمت کشیده و تاثیرگذار بوده اند و دچار اتفاقات شده اند ، مهمان برنامه خواهند بود . در برنامه" آجی چای " ضمن دعوت از ميهمان به استودیو و گفتگویی صمیمی با مجری ، در گزارشی ، مخاطبان با زندگی ایشان آشنا خواهند شد .
 
این برنامه قرار است از روز شنبه نهم آبان ماه از شبکه استانی سهند پخش شود  . 
سال تولید: 1394

کارگردان: علی ستارپور

دستیار تهیه: قادر سرافراز 

صدابردار: قاسم اندرزگو 

تصویربرداران: بابک نوروزی ، فرامرز تبک ، رحیم عباسیان و محمد جلیلی

روایتگر: یوسف منیری 

تدوینگر: محمدرضا نیکمندان 

مجری: داریوش رضوان به عنوان جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام عرض الیرم بو برنامنین عواملین خدمتینه.آجی چای... مهدی صراف ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ ۲۲:۴۵
با سلام حسن اکبری لایق نخبه اذبایجانی که چندی پیش... تبریزی محمد ۱۳۹۴/۰۹/۴ ۱۳:۰۵
افراد زیادی هستند که کارهای بزرگی انجام داده اند... حمید رحیمی ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ ۱۷:۲۶

حمید رحیمی
افراد زیادی هستند که کارهای بزرگی انجام داده اند برای مثال جناب سرهنگ حاج احمد شاکر بعد از بازنشتگی از سمت فرماندهی ناحیه بعنوان امام جماعت و معلم قرآن و ریش سفید روستای عجمی کله بوز که از محرومترین روستاهای شهرستان عجمی بوده به حل مشکلات مردم روستا از جمله طرح ایجاد سطل زباله در سطح روستا 2- احداث مرده شور خانه (لازم به ذکر است قبلا مردگان روستا درخانه شسته می شدند ) 3- برگزاری کلاس های قرآن واحکام با توجه به اینکه ایشان دارای مربیگری عقیدتی می باشند. 4- احداث مجموعه دامداری و باغ به مساحت 13.5 هکتار5- حل نزاع های مربوط به مرتع روستائیان 5- در دفعات پذیرائی از روستائیان محروم که توان اجاره عتل را نداشته اند وبرای دکتر به تبریز مراجعه کرده اند در منزل شخصی 6- حل نزاع های خانوادگی چندین نفر از روستائیان وحتی روستا های اطراف و....... افراد مدعی خدمت فقط در ریاست نمایندگی مجلس نیست واقعا چند نفر حاضر می شود این سختی ها را متحمل شوند . و به مردم خدمت کنند . شما می توانید با ساختن برنامه مستند از زندگی وی سایر افراد را نیز تشویق به اعمال خداپسندانه کنید .
شماره تماس سرهنگ حاج احمد شاکر : 09143010030 اگر شماره را عوض نکرده باشند این است . سوزه ای خوب برای برنامه آجی چای
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ ۱۷:۲۶
تبریزی محمد
با سلام
حسن اکبری لایق نخبه اذبایجانی که چندی پیش در شبکه افق شما و مستند از زندگی پزوهشی این محقق هم استانی مستندی تهیه و پخش شد یکی از چهره های جهانی هستند که در زمینه اختراعات مدال های متعددی کشب نموده اند. سوزه مناسبی برای این برنامه می باشند.
به عنوان همشهری فکر کردم مورد خوبیه .شماره تماس این نخبه دلاور 09147308357
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۴ ۱۳:۰۵
مهدی صراف
سلام عرض الیرم بو برنامنین عواملین خدمتینه.آجی چای برنامسی چوخ گوزل بیر برنامدی کی موفق انسانلاری استانیمیزدا گورسدیر.وباعث الور هم کارافرین الگولار جوانلارا گورسدیلسین و سرمشق السون وهمده بعضی خیر ایشلر و فرهنگ لر کی متاسفانه گددخجا یاددان چیخیلار یادا توشسون.
چوخ موفق اولاسیز
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ ۲۲:۴۵