جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

اجرای طرح نشاط فضای سبز در بوستان های شهری تبریز - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح نشاط فضای سبز در بوستان های شهری تبریز

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز از اجرای طرح «نشاط فضای سبز» در بوستان های این شهر خبر داد.

اجرای طرح نشاط فضای سبز در بوستان های شهری تبریز

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز، محمدحسین حسن زاده اعلام کرد: سومین طرح از برنامه ارتقای سلامت شهری تبریز روز جمعه / 22 مرداد / در بوستان های مناطق 12 گانه برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این طرح با هدف هماهنگی در نظافت و پاکیزگی فضاهای سبز تبریز اجرا می شود، ادامه داد: گام سوم 'برنامه جامع ارتقای سلامت شهری' با مشارکت معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز، سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز و مناطق 12 گانه شهرداری تبریز اجرا می شود.
حسن زاده با اشاره به جزئیات این طرح یادآور شد: شستشوی درختان و درختچه ها و پاکسازی بوستان ها و فضاهای سبز شهری، دو رویکرد اساسی در اجرای طرح نشاط فضای سبز است.
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز اظهارکرد: برنامه جامع ارتقای سلامت شهری تبریز مشمول بر 25 مرحله بوده که این مراحل به تناوب ضرورت و نیاز شهر اجرا می شود.
حسن زاده یادآوری کرد: این طرح در ادامه برنامه ریزی های معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز تحت عنوان آدینه پاک اجرا می شود و با اجرای این طرح شهروندان عزیز شاهد آراستگی و نظافت کلان شهر تبریز در حد مطلوب تری خواهند بود.
وی با بیان اینکه در این بین نظافت و شستشوی درختان و پاکسازی بوستان ها با توجه به قرار گرفتن در فصل پر گردشگر سال از اهمیت بسیاری برخوردار است، گفت: سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز با آماده سازی و تجهیز پارکها و بوستان های تبریز تابستان امسال به استقبال گردشگران و مسافران تابستانی رفته است و با اجرای طرح نشاط فضای سبز، تلاش برای تحقق این رویکرد هر چه بیشتر ملموس می شود.
تبریز دارای ۴۵ پارک همسایه ای، ۵۲ پارک محله ای، ۲۵ پارک ناحیه ای، ۶ پارک منطقه ای و ۴ پارک شهری است.