جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

بچه ها سلام - نمایش محتوای صدا

 

 

بچه ها سلام

Loading the player...
بدون شک یکی از مهمترین و موثرترین دوران زندگی آدمی دوران کودکی است. دورانی که در آن شخصیت فرد پایه‌ریزی شده و شکل می‌گیرد. امروزه این حقیقت انکارناپذیر به اثبات رسیده است که کودکان در سنین پایین (طفولیت) فقط به توجه و مراقبت جسمانی نیاز ندارند، بلکه این توجه باید همه ابعاد وجودی آنها شامل رشد اجتماعی ، عاطفی ، شخصیتی و هوشی را دربر گیرد.
 
این ابعاد عوامل تعیین کننده و اساسی یک انسان هستند که از دوران کودکی پایه‌گذاری و شکل می‌گیرند. دوران کودکی انسان اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. شاید نگاهی به دوران کودکی انسان و توانائیهای نوزاد انسان در مقایسه با سایر موجودات اهمیت این دوران را آشکارتر ‌سازد. نوزاد انسان در میان سایر موجودات عالم طولانی‌ترین زمان را نیاز دارد که قابلیت‌ها و توانائیهای خود را پرورش و آشکار سازد. در واقع انسان حدود 18 سال اول زندگی خود را در حال رشد و تکامل در ابعاد مختلف است و این زمان طولانی و با‌ اهمیتی در زندگی انسان است.
 
شبکه ی استانی صدای مرکز آذربایجان شرقی نیز با توجه به دانستن اهمیت این دوران از زندگی، برنامه ویژه ای را برای مخاطبان کودک خود تدارک دیده است. «بچه ها سلام» عنوان برنامه ای است که سعی دارد متناسب با ذائقه کودکان و با قالب های متنوعی از قبیل موسیقی کلامی، گفتار کودکانه و... گامی در جهت انتقال مفاهیم ارزشی به این مخاطبان برداشته باشد.
 
کودکان عزیز می توانند روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه از ساعت 10:00 شنونده این برنامه باشند.
تاریخ تولید: 1393
نویسنده و تهیه کننده : فریبا بیات
 
گوینده : نفیسه انصاری
 
صدابردار : ناهید سالک حدادی
 
گزارشگر : زهرا پوریا مهر
 
دستیار تهیه : ساناز شیبانی