حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

"گول باغچاسی" در سال 96 هم میهمان کودکان و خردسالان سیمای استانی سهند می باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

"گول باغچاسی" در سال 96 هم میهمان کودکان و خردسالان سیمای استانی سهند می باشد

تولید و پخش سری جدید گول باغچاسی ( باغچه گل ها ) که در آغازین روزهای سال نو کلید خورده است قرار است امسال با برنامه های متنوع برای کودکان در کنار آنها باشد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ؛ در هر قسمت اتفاقات و داستان هایی جذاب با موضوعات مختلف به تصویر کشیده می شود که همه در یک باغچه رخ می دهند. در این برنامه علاوه بر بازیگران بزرگسال و کوچک یک کلاغ هم ایفای نقش می کند که سعی دارند با زبان قصه موضوعات برنامه را به کودکان انتقال دهند.

 موضوعاتی همچون آداب و رسوم ها ، نتایج منفی پرخوری و دندان درد، کمک به همنوعان، حضور کودکان در فضای مجازی وکلی موضوعات آموزنده  با زبان کودکانه بررسی می شود.

از آیتم های قابل توجه این برنامه قصه گویی توسط مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، معرفی کتاب ، معرفی بازی های محلی و پخش گزارش و صحبت های بچه ها درمورد موضوع برنامه می باشند. 

ابراهیم محمدی تهیه کننده ؛ محمد ندیمی کارگردان تلویزیونی؛ اکرم رضایی نویسنده و کارگردان هنری؛ زهرا محبی دستیار تهیه و منشی صحنه؛ سونیا بدری مجری ؛ بهنام قدیری ، محمود کریمی ، فاطمه حسینی ، صنم برزگر ، متین فتاحی و بهار محمدی بازیگر؛ بهنام مرادخوانی آهنگساز؛ کمال پورفرج ، مسعود وطن خواه، حسین زارع تصویربردار؛ محمدحسین رحیمی و مسعود ابراهیمی صدابردار ، و بهنام فرشباف گریمور می باشد.  

گول باغچاسی روزهای سه شنبه و پنج شنبه راس ساعت 16 به مدت 50 دقیقه از شبکه سهند به روی آنتن می رود.