جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

" لپ قرمزی " از کرونا برای کودکان و خردسالان بیننده شبکه سهند می گوید - نمایش محتوای خبر

 

 

" لپ قرمزی " از کرونا برای کودکان و خردسالان بیننده شبکه سهند می گوید

برنامه ترکیبی "لپ قرمزی " کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی است که موضوع آن درخصوص کرونا و چگونگی رعایت بهداشت توسط کودکان است.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی، لپ قرمزی به تهیه کنندگی شفیقه نیک جهان با هدف آشناسازی هرچه بیشتر خردسالان و کودکان با شیوه های مراعات بهداشت فردی در روزهای کرونایی از قاب سیمای سهند پخش می شود.

کاراکتر اصلی این برنامه عروسکی به نام  لپ قرمزی است که در هر قسمت از برنامه ماجراهایی را در حوزه مسائل مرتبط با کرونا پیش می آورد و نقش مقابل او که به نوعی راوی برنامه هم هست با صبر و حوصله از ویروس کرونا ، راه های خودمراقبتی در برابر این ویروس و سرگرم سازی خود در خانه تا اتمام دوران قرنطینه با لپ قرمزی و کودکان حاضر در پای تلویزیون صحبت میکند.

گفتنی است این برنامه روزهای فرد از ساعت 16:45 به مدت تقریبی 50 دقیقه به روی آنتن می رود و در میان پلاتوهای لپ قرمزی و راوی برنامه آیتم های مختلفی مشتمل بر کارتون ها و برنامه های سرگرم کننده گروه سنی خردسالان گنجانده شده است. تکرار این برنامه روزهای زوج رأس ساعت 9:00 صبح می باشد.

در لپ قرمزی شفیقه نیک جهان نویسنده و تهیه کننده ، مجتبی نکو کارگران و نورپرداز ، کمال پورفرج و مجتبی نکو تصویربردار، بابک آمن پور صدابردار ، آرش زارعی دستیار نور و تصویر، زهرا اسمعیل پور عروسک گردان ، فهیمه کارآموز و نفیسه انصاری دین صداپیشگان ، گرافیست ندا مهدوی و فرهاد محمدی تدوینگر بوده و طراحی و ساخت عروسک لپ قرمزی هم برعهده سمیرا یزدان پژوه است.

 

 

روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی