حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۷

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در انتخابات 29 اردیبهشت - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در انتخابات 29 اردیبهشت

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی همزمان با بیست و نهم اردیبهشت ماه ، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برنامه های ویژه ای برای بینندگان و شنوندگان پخش خواهد کرد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، در شبکه استانی سیما ویژه برنامه انتخابات از اولین ساعات برگزاری انتخابات به صورت زنده پخش خواهد شد . این ویژه برنامه با بخش های مختلف از جمله ارتباط زنده با  نقاط مختلف شهر تبریز برای نشان دادن حضور پرشور مردم در انتخابات ، تهیه گزارش های مردمی ، تهیه گزارش از مسئولان استان ، ارتباط با ستاد انتخابات استان واقع در استانداری آذربایجان شرقی ، بحث های کارشناسی ، ارتباط با شهرستانهای مرند، جلفا شبستر، سراب ، بستان آباد ، بناب، مراغه، آذرشهر و عجب شیر ، پخش سرودهای پرشور انتخاباتی ، ارتباط با مراکز استانها و... سعی خواهد کرد حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای و مشارکت سیاسی مردم را پوشش دهد . در این ویژه برنامه که تا آخرین لحظات اخذ رای پخش می شود مهدی جولا تهیه کننده ، مجید جدی کارگردان ، حسین پور  کلانتری  عزیزی تصویربرداران ، سرافراز دستیار تهیه ، محمدی و آمن پور صدابردار ، رنجبر اصلانی امجد  قاسم زاده وحدت پناهی و موذن مجری ،  آقازاد شوقی رشتبریان فرشباف معینی گزارشگران برنامه هستند .

شبکه استانی صدا هم با ویژه برنامه " حضور حماسه سی " همراه شنوندگان خواهد بود . این برنامه از اولین ساعات برگزاری انتخابات شروع و تا پایان رای گیری در 4 نوبت کاری به صورت زنده تقدیم شنوندگان خواهد شد. در این برنامه با تدارک بخش های مختلف از جمله گزارش ، تلفن های مردمی، پیامک های مخاطبین ، سرودهای باکلام و بی کلام حماسی ، بحث های کارشناسی با حضور رئیس ستاد انتخابات، رئیس هیئت نظارت استان و فرماندار تبریز، ارتباط با خبرنگاران شهرستان و ارتباط با سایر مراکز استان ها سعی می شود شور انتخابات و حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای در سطح استان از طریق رادیو پوشش داده شود . پورامان  تبرسخن حسینی کیا و لطفی تهیه کنندگان  ، شایانفر امیری مرتضویان و رضوان گویندگان ، قنادی صبوری بی شک سربخشیان قربانی و پوریامهر گزارشگران ، سامی کوچه باغی علیزاده و برزگر دستیاران تهیه ؛ حسینقلی زاده رستمی و موسوی نویسندگان برنامه می باشند.

رادیو برون مرزی آذری آذربایجان شرقی هم در همین روز با بخش های خبری صوتی و مکتوب ، تفسیر خبر و برنامه شناور ویژه انتخابات ریاست جمهوری شور و شوق ملت همیشه در صحنه ایران را به سمع و اطلاع مخاطبان آن سوی مرزها خواهد رساند .

معاونت خبر مرکز آذربایجان شرقی هم ضمن ارتباط با شبکه های سراسری ، در بخش های مختلف رویدادهای خبری روز 29 اردیبهشت را پوشش خواهد داد.

 روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی