سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

نشست جمعی از مدیران باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست جمعی از مدیران باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

مسائل و مشکلات عمده پوشش مناسب بازیهای لیگ برتر در نشست جمعی از مدیران باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی بررسی شد.

نشست جمعی از مدیران باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، محمد علیپور مدیرعامل، مرتضی موسوی زنوز معاون فرهنگی، حسن آذرنیا مدیر تیم و کریم جمالی مدیر روابط عمومی و رسانه باشگاه تراکتور در نشستی با مهندس مرتضی صفری مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، مسائل و مشکلات عمده پوشش مناسب بازیهای لیگ برتر را بررسی کردند.

معاونان سیما، خبر، فنی، فضای مجازی، مدیران تولید و جمعی از عوامل تولید برنامه های ورزشی و گزارشگران فوتبال نیز از دیگر میهمانانی بودند که به ارائه نظر و دیدگاه های خود پرداختند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در این نشست گفت: ورزش کم هزینه ترین و میان بر ترین روش مدیریت آسیب های اجتماعی است، با ورزش می توان به بهترین شکل در جامعه نشاط اجتماعی ایجاد کرد .

مهندس صفری با اعلام اینکه تیم فوتبال تراکتور یک فرصت و ظرفیت مهم اجتماعی برای استان آذربایجان شرقی است، افزود:همکاران فنی و سیما در گروه ورزش صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، با امکانات حداقلی، تمام تلاش خود را برای پوشش مناسب مسابقات لیگ در حد مقدورات فنی انجام می دهند، امیدوارم با وجود ترکیب جدید و با تجربه مدیریت باشگاه ، تعامل و همکاری صدا و سیما و باشگاه ارتقای چشمگیری داشته باشد .

وی ادامه داد: باید در کنار هم و با هم افزایی توقعات و خواسته های مردم و تماشاگران را برآورده کنیم، ورزش در کشور ما معمولا در آمدزا نیست و ورود بخش خصوصی در استان آذربایجان شرقی به حوزه ورزش یک اتفاق مبارک است که همه ما باید قدردان آن باشیم .از تابستان سال ۹۸ با برگزاری مناقصه طراحی و ساخت واحد سیار فول اچ دی 10 دوربینه وارد فاز اجرا گردید. شیوع کرونا و افزایش قیمت دلار برنامه ریزی شرکت طرف قرارداد را با قدری تاخیر مواجه کرده است .

مهندس صفری یادآور شد: به یاری خدا، طبق قول شرکت طراح و سازنده، واحد سیار جدید صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد تومان در بهمن ماه امسال آماده بهره برداری خواهد بود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: کار طراحی و اجرای واحد سیار با دقت و وسواس بسیار بالا انجام می شود و به لحاظ کیفیت در حد نمونه های خارجی خواهد بود و با راه اندازی آن، دانش جدیدی در کشور در این حوزه ایجاد می شود.

مهندس صفری اضافه کرد: پس از نامه مدیر عامل محترم باشگاه تراکتور مبنی بر افزایش کیفیت پوشش مسابقات لیگ امسال، بعد از بررسی‌های لازم، هزینه بروز رسانی واحد سیار فعلی حدود ۲۰ میلیارد تومان برآورد شد که ما حاضریم با مشارکت صدا و سیما و باشگاه در اسرع وقت در این خصوص اقدام کنیم، البته ما قول تامین ۵۰ درصد از این اعتبار را از سازمان صدا و سیما گرفته ایم .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی تاکید کرد:با بروز کردن تجهیزات واحد سیار فعلی می توان به طور همزمان بازی دو تیم ماشین سازی و تراکتور را باهم پوشش داد، صدا و سیما و رسانه های استان  همیشه و در همه حال یار دوازدهم تیم های ورزشی استان به ویژه باشگاه تراکتور هستند .

مدیرعامل باشگاه تراکتور هم در این نشست گفت: بسیار خوشحالم که در جمع همکاران صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هستم،تراکتور فقط یک تیم فوتبال نیست بلکه یک فرهنگ است.

محمد علیپور افزود: صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی همیشه پیشتاز در حوزه فرهنگ و ادب بوده است، ارسال جواب نامه باشگاه تراکتور در سریعترین زمان ممکن، از طرف صدا و سیما و اعلام آمادگی برای پوشش مناسب مسابقات و برگزاری این جلسه بسیار امیدوار کننده بوده و نشانگر اراده جدی رسانه استانی برای ارتقای تعاملات فی مابین است .

مهندس علیپور گفت: یکی از مشکلات عمده در کشور بحث عدم برخورد مناسب رسانه ای با موضوعات مختلف است که در این دوره تلاش می کنیم تعامل بالایی با رسانه ها داشته باشیم،با تعامل و همکاری شایسته می توان به اهداف بلندمدت باشگاه دست پیدا کرد و آینده تیم را رقم زد، با جان و دل انتقادات را می پذیرم چرا که اعتقاد دارم انتقادات باعث رشد و شکوفایی باشگاه خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور تاکید کرد: نیاز است دو نفر از باشگاه و دو از صدا و سیما به طور جدی، به طور مستمر و مداوم پیگیر مسائل و مشکلات باشند، قدمت چند دهه صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی نیاز به بروز رسانی تجهیزات آن را دوچندان کرده است .

مهندس علیپور خاطرنشان ساخت: باشگاه تراکتور و صدا و سیما مکمل همدیگرند و وظیفه ایجاب می کند در کنار همکاران رسانه ملی بوده و نهایت تعامل و همکاری را باهم داشته باشیم.