جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

معاون اداری و مالی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی منصوب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون اداری و مالی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی منصوب شد

در جلسه ای با حضور مهندس صفری مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی و اعضای شورای مدیران مرکز، حکم انتصاب رحمان فرجی بشیر به وی اعطا شد

معاون اداری و مالی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی منصوب شد

تدوین برنامه های دقیق و منسجم در چارچوب برنامه ها و سیاست های کلان سازمان صدا و سیما ، برنامه ریزی جامع و کارآمد همه فعالیت‌ها و امور مربوط به حوزه مالی و اداری در مرکز مبتنی بر کارشناسی دقیق و عالمانه توام با نظارت مستمر در کلیه مراحل ، تعامل و همکاری کامل با معاونت های ستادی سازمان و متبوع ، توسعه و به روزرسانی سیستم های اطلاعاتی و عملیاتی مورد نیاز در زمینه برنامه‌ها فعالیت‌ها و عملکرد مرکز و تنظیم و ارائه گزارش عملکرد دوره های فعالیت ها ، بهینه سازی هزینه ها و ممانعت از اسراف و تبذیر و هزینه‌های غیر ضرور ، رعایت انضباط مالی و نظارت موثر و مستمر بر هزینه کرد منابع مالی در چارچوب قوانین و مقررات، هماهنگی و همکاری دقیق و موثر با مدیرکل مرکز، همچنین معاونت متبوع و اداره های کل ستادی آن جهت انجام امور محوله و.... از جمله وظایفی است که در حکم معاون جدید مالی و اداری به آنها توصیه شده است .

گفتنی است رحمان فرجی بشیر در سال۱۳۵۱ در تبریز متولد و در سال ۱۳۸۱ در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی به صورت رسمی استخدام شد . با توجه به تجارب و تخصص ایشان، وی پس از چندسال خدمت در حسابداری مرکز آذربایجان شرقی و نیاز مرکز سیستان و بلوچستان ، به مدت ۵ سال به عنوان مدیر امور مالی آن مرکز فعالیت کرد. پس از آن، به مدت ۴سال با عناوین مدیر مالی و معاون اداری و مالی مرکز کردستان منصوب ،و ادامه فعالیت داد. بنا به درخواست مرکز اردبیل، ایشان از سال ۱۳۹۴ تا پایان سال  ۱۳۹۸ با عناوین معاون مالی و برنامه ریزی و معاون اداری و مالی  مرکز اردبیل به انجام وظیفه پرداخت . با توجه به خالی بودن این پست در شبکه سهند و تجربه 14 ساله وی در خارج از استان ، مهندس صفری مدیرکل مرکز از معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی درخواست کرد تا با پایان دادن به ماموریت ایشان در خارج از استان، در مرکز محل استخدام خود مشغول خدمت شوند .

فرجی دارای مدرک کارشناسی حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است.

 

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی