جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

حضور در مناطق جنگی باعث نشر فرهنگ ایثار در جامعه می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور در مناطق جنگی باعث نشر فرهنگ ایثار در جامعه می شود

فرماندار شهرستان آذرشهر گفت: حضور قشرهای مختلف بخصوص نسل جوان در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه گسترش می دهد.

اسماعیل آذریان درجلسه هماهنگی اعزام راهیان نور این شهرستان افزود: جای جای مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در غرب و جنوب کشور، مشهد ایثار و فداکاری شهدا و رزمندگان اسلام است.

وی خاطرنشان کرد: رفتن به مناطق عملیاتی و زیارت مشهد شهدا روح و روان انسان را صیقل و ما را با مکتب سرخ حسینی بیشتر آشنا می کند.

فرماندار آذرشهر اظهارکرد: فرهنگ مقاومت و فداکاری شهدا باید همیشه در اذهان عمومی زنده بماند تا همگان بدانند عزت و سربلندی در سایه خون شهدا بدست آمده است.

آذریان دوران هشت سال دفاع مقدس را در تاریخ انقلاب اسلامی بسیار مهم دانست و گفت: ایستادگی در برابر دشمن فقط با ایثار و فداکاری میسر بود.

وی با اشاره به نقش تعیین کننده مردم در دوران دفاع مقدس از تمام مسوولان ادارات آذرشهر خواست در اعزام کاروان راهیان نور همکاری های لازم و امکانات مورد نیاز را فراهم کنند.

فرمانده سپاه ناحیه آذرشهر هم در این جلسه گفت: نخستین کاروان راهیان نور با 200 نفر از قشرهای مختلف به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در غرب و جنوب کشور اعزام می شوند.

سرهنگ رضا سامی خاطرنشان کرد: کاروان راهیان نور به مدت یک هفته محل شهادت شهدای عزیز را زیارت خواهند کرد.