سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

تقدیر از تعامل و همکاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در پیشبرد اهداف و ماموریت های مدیریت و برنامه ریزی استان - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر از تعامل و همکاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در پیشبرد اهداف و ماموریت های مدیریت و برنامه ریزی استان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با ارسال لوحی به مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از تلاش های این مرکز در پیشبرد اهداف و ماموریت های مدیریت و برنامه ریزی استان تقدیر و تشکر کرد.

تقدیر از تعامل و همکاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در پیشبرد اهداف و ماموریت های مدیریت و برنامه ریزی استان

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، دکتر داود بهبودی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با ارسال لوحی به مهندس مرتضی صفری مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از تلاش های این مرکز در پیشبرد اهداف و ماموریت های مدیریت و برنامه ریزی استان تقدیر و تشکر کرد.

 

در بخشی از این لوح آمده است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مرتضی صفری

مدیرکل محترم صدا و سیمای مرکز استان آذربایجان شرقی

نظام آماری دقیق و به هنگام و برنامه ریزی علمی همچون دو بال ارزشمند می‌تواند هر جامعه ای را به سوی توسعه و پیشرفت رهنمون شود و رفاه اجتماعی و حکمرانی خوب را به ارمغان بیاورد .

مناسبت اول آبان که به بزرگداشت روز ملی آمار و برنامه ریزی اختصاص یافته را مغتنم شمرده و از تعهد و همت عالی جنابعالی که همواره یاریگر این سازمان در پیشبرد اهداف و ماموریت های محوله بوده اید تشکر و قدردانی می نمایم.  امید است تحت عنایت خداوند منان توفیقات روز افزون در خدمت مردم شریف استان و کشور عزیزمان نصیب تان گردد.

 داوود بهبودی

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ