حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۷

تشریح برنامه های سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

تشریح برنامه های سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی

سید محسن لطیفی: شبکه استانی سهند برنامه های سفر رییس جمهور را به صورت کامل پوشش خواهد داد.

تشریح برنامه های سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت : در آستانه ی سفر هیئت دولت به استان ، حوزه های مختلف صداوسیما برنامه های خود را معطوف به این رویداد خواهند کرد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، سید محسن لطیفی افزود: به منظور فضاسازی رسانه ای بهتر و پوشش کامل برنامه های نخستین سفر استانی رییس دولت دوازدهم ، تمامی برنامه های این مرکز در روزهای سه شنبه و چهارشنبه با محوریت سفر هیئت دولت تولید و پخش خواهند شد .

لطیفی خاطر نشان کرد : صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، سفر و برنامه های دو روزه هیئت دولت به استان از جمله سخنرانی رئیس جمهور در جمع مردم ، جلسه با نخبگان و فعالان فرهنگی و اقتصادی ، جلسه شورای اداری، افتتاح رویداد تبریز 2018  ، نشست خبری رئیس جمهور با خبرنگاران را بصورت کامل در رادیو و تلویزیون پوشش خواهد داد .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی تصریح کرد: این مرکز چند روز قبل از سفر رئیس جمهور به استان ، برنامه های خود را شروع کرده و روز سفر از اولین ساعات صبح ، برنامه ی تلویزیونی ویژه ای خواهد داشت که در این برنامه، ارتباط های زنده و تلفنی از محل حضور رئیس جمهور برقرار و اخبار سفر بصورت مستمر برای مخاطبان پخش خواهد شد .

سید محسن لطیفی اضافه کرد: شبکه استانی صدای مرکز آذربایجان شرقی هم ویژه برنامه های مختلفی را برای حضور رییس جمهور و هیئت دولت به استان تدارک دیده و در طول این دو روز در برنامه های مختلف از جمله سحرلر ، آخشاملار، برنامه های گفتگو محور و... به اهداف و برنامه های سفر خواهند پرداخت .

وی پخش گفتگوی ویژه خبری، پوشش کامل خبری افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی و خدماتی ، پیگیری مطالبات مردم ، آغاز اجرای پروژه‌هایی جدید ، افتتاحیه رویداد بین المللی تبریز 2018 ، دیدار با فعالان انجمن‌های فرهنگی، هنری و رسانه‌ای ، پوشش خبری سفر وزراء و اعضای هیئت دولت به شهرستان ها و... را از برنامه های معاونت خبر در سفر دو روزه هیئت دولت به استان عنوان کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی پخش آنونس های رادیویی و تلویزیونی، گزارش های رادیویی، تلویزیونی و خبری و نیز پخش زیر نویس با موضوع سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان را از دیگر برنامه های صداوسیما در سفر هیئت دولت به استان برشمرد.

وی در پایان به حجم بالای برنامه های سفر هیئت دولت به استان اشاره کرد و اظهار داشت : صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی برخی برنامه های جنبی سفر رئیس جمهور را نیز ضبط و در فرصت های بعدی برای مردم استان پخش خواهد کرد.

لازم به ذکر است روز یکشنبه دوم اردیبهشت دکتر مجید خدابخش در برنامه " گولوش " حضور یافت و به تشریح برنامه های سفر رییس جمهور و هیئت دولت پرداخت و امروز سوم اردیبهشت نیز دکتر محمود واعظی رئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری میهمان این برنامه خواهد بود. 

گفتنی است دکتر حسن روحانی، فردا سه شنبه چهارم اردیبهشت در سفری دو روزه و در نخستین سفر استانی دور دوازدهم ریاست جمهوری به آذربایجان‌شرقی سفر خواهد کرد.

 

 

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی