حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

تجلیل شبکه های برتر در پخش ترتیل خوانی قرآن - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل شبکه های برتر در پخش ترتیل خوانی قرآن

در نشست تخصصی شورای عالی قرآن با حضور قائم مقام رییس سازمان صدا و سیما، از شبکه هایی که در پخش و پوشش جزء خوانی قرآن در ماه رمضان برتر شناخته شده اند قدردانی شد .

تجلیل شبکه های برتر در پخش ترتیل خوانی قرآن

به گزارش روابط عمومي صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، قائم مقام ریيس سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران در این نشست گفت : همكاران ما در صدا و سيما در ترويج فرهنگ قرآني تلاش زيادي دارند و گل سرسبد آنها نيز برنامه ترتيل خواني در ماه رمضان است كه توسعه خوبي پيدا كرده و سهم استان ها نيز در برگزاري آن بسيار برجسته بوده است.

حجت الاسلام و المسلمين موسوي مقدم افزود: قرآن يك رسانه بزرگ و عمومي است كه همه شاخص ها و ويژگي هاي يك رسانه جامع و كامل را در خود جاي داده است و قرآن از حيث برنامه سازي نيز بهترين رسانه است و اگر قرآن را آنگونه كه شايسته است بيان كنيم به دل مخاطبان هم خواهد نشست.

در اين مراسم از شبكه هاي برتر كه در سال هاي 94 13و 95 13و همچنين پوشش مراسم قرآني رتبه هاي عالي را كسب كرده بودند تجليل شد و صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی توانست رتبه عالی را در بین مراکز استانها بدست آورد.

همچنین علی صیامی تهیه کننده برنامه ترتیل خوانی قران که در ماه مبارک رمضان از مصلای اعظم حضرت امام خمینی (ره) تبریز و به صورت زنده از شبکه استانی سهند پخش می شد توانست عنوان تهیه کننده برتر را در سال 95 به دست آورد.