رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

بعد از شام با برنامه تلویزیونی " شامنان سورا" در شبکه سهند - نمایش محتوای خبر

 

 

بعد از شام با برنامه تلویزیونی " شامنان سورا" در شبکه سهند

بیننده های شبکه استانی سهند برنامه طنز " شامنان سورا " را بعد از شام تماشا می کنند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی،شامنان سورا به تهیه کنندگی عباس احمدزاده از اول زمستان برای مخاطبان شبکه سهند تهیه و پخش می شود.

در این برنامه ترکیبی آیتم های متفاوت و جذابی تدارک دیده شده است که سعی میکند اوقات شاد و مفرحی برای اعضا خانواده ها خلق کند. بخش نمایش طنز، شعر طنز ، پخش برنامه های طنز و جذاب تولیدی مرکز در سالهای گذشته ، موشن گرافیک ، گزارش های طنز مردمی و همچنین پخش ویدئوهای طنز ارسالی مخاطبان از بخش های متنوع این برنامه خواهدبود.

در برنامه شبانگاهی " شامنان سورا " مسائل روز اجتماعی در قالب طنز به تصویر کشیده می شود تا مخاطب با شیوه ای جذابتر با مسائل و موارد موجود در جامعه آشنا شده و تامل نماید. هنرمندان گروه نمایش هاشم چاووشی ، ناصر هاشمی ، رحمن مفاتحی ،حمید مجدآبادی و یونس کبیر بوده و هر روز موضوع خاصی را انتخاب کرده و با زبان طنز آن را به چالش می کشند. همچنین اجرای بخش طنز ادبی و قرائت اشعار طنز به عهده علیرضا طاهری است.  

" شامنان سورا " با آغاز دی ماه ،سه شب در هفته از ساعت 22:30 به مدت تقریبی 20 دقیقه به روی آنتن می رود.

عباس احمدزاده تهیه کننده و کارگردان ، حسین وظیفه ساران دستیار تهیه کننده ، فتح آبادی و جلوه گری نویسنده ، مجتبی نکو و حسن حسین زاده تصویربردار ، فرشباف گریمور ، فرزاد قهاری گرافیست و امین افواجی تدوینگر برنامه طنز شامنان سورا میباشند.  

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی