سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | چهارشنبه، ۴ خرداد ۱۴۰۱

بزرگداشت روز جهانی قدس در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

بزرگداشت روز جهانی قدس در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در گرامیداشت سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین اشغالی برنامه های متنوعی تدارک دیده است.

بزرگداشت روز جهانی قدس در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی، معاونت سیما علاوه بر پرداخت در برنامه‌های افطارلیق، اوباشدانلیق و سایر برنامه های روتین خود با ویژه برنامه " القدس لنا " از ساعت 9:00 روز جمعه تا ساعت 12:00 در خدمت مخاطبان شبکه سهند خواهدبود. همکاران واحد سیار برای پوشش هرچه بهتر حضور پر شور مردم ولایتمدار تبریز در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در سه منطقه از مسیر راهپیمایی مستقر می شوند تا تصاویر این حضور به یادماندنی را به صورت زنده و مستقیم تقدیم مخاطبان نمایند. 
 
رادیو آذربایجان شرقی هم ویژه برنامه روز قدس را از ساعت 10:00 تا 12:00 در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به روی آنتن می برد. دعوت از کارشناسان و گفتگو حول موضوع فلسطین و جبهه مقاومت و لزوم حمایت از مبارزات مردم مظلوم فلسطین ، پخش بیانات مقام معظم رهبری در روز قدس، پخش وله ها و نماهنگ‌ از راهپیمایی های مردم همیشه در صحنه استان در روز قدس سال‌های قبل، پخش گزارشهای مردمی، تلفن ها و پیام‌های مخاطبان با موضوع فلسطین ، پخش سرود‌های حماسی، بازخوانی پیام‌های حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب در سالهای گذشته ، برقراری ارتباط با سایر مراکز و همچنین شهرستانها و..  گوشه ای از تمهیدات معاونت صدا در این روز شمرده می شود. رادیو شهری مراغه هم دوشادوش سایر همکاران با پخش ویژه برنامه زنده از ساعت 10:00 به مدت 60 دقیقه با گزارشهای مشمول در این روز در کنار مخاطبان خود خواهد بود. 
 
رادیو برون مرزی تبریز هم در کنار برنامه های خاص ماه رمضان خود ، ویژه برنامه "بیرینجی قیبله" را به مدت 20 دقیقه تقدیم مخاطبان آذری زبان خود در جمهوری آذربایجان و منطقه قفقاز می کند. در این برنامه با حضور کارشناسان مربوطه به موضوعاتی چون اهمیت و تقدس سرزمین فلسطین و دفاع از انتفاضه مردم مظلوم آن ، تاریخچه تمدن کهن این سرزمین ، فلسفه نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز جهانی قدس از سوی بزرگ معمار انقلاب اسلامی ایران و .. پرداخت می شود. 
 
معاونت اطلاعات و اخبار هم در این روز با پخش گزارش تولیدی با موضوع زندگی و شهادت شهید امام پناه از شهدای مقاومت، و گزارش قدس در اشعار شاعران استان ؛ پوشش برنامه های خبری روز قدس - راهپیمایی روز قدس در تبریز با 4 گروه خبری و در شهر ها و روستاهای استان ؛ و تهیه و پخش کلیپ های خبری در وب سایت این معاونت و در فضای مجازی با مخاطبان خود همراه می شود. 
 
معاونت فضای مجازی نیز با محتواهای متنوع ، در کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی حضور داشته و مخاطبان را به شرکت در پویش‌های روز جهانی قدس دعوت خواهد کرد.
 
انتهای پیام/