حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

برنامه خانواده - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه خانواده

برنامه "خانواده" به تهیه کنندگی بابک پاشازاده از خرداد ماه به روی آنتن شبکه استانی سهند می رود.

برنامه خانواده

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی , این برنامه یک برنامه ترکیبی مشتمل بر آیتم های مختلف بوده و روزهای زوج به مدت تقریبی 50 دقیقه میهمان خانه های مخاطبان این شبکه می شود.

هر قسمت از این برنامه در خانه های قدیمی و زیبای تبریز اجرا می شود و با دعوت از کارشناسان حوزه های مختلف مثل تربیت کودک و نوجوان، سبک زندگی،  حوزه های مختلف پزشکی موضوع برنامه در فضایی دلنشین مورد بررسی قرار می گیرد.

از دیگر بخش های جذاب این برنامه می توان به آیتم معرفی خانواده های موفق اشاره کرد که علل موفقیت و خوشبختی این خانواده ها و سبک زندگی و شیوه رفتاری اعضاء خانواده به ویژه زن و شوهرها پرداخته می شود. همچنین بخش نکات ریز خانه داری که در آن راه های ساده ای برای حل مشکلات و ایرادهای لوازم منزل به صورت تصویری نمایش داده می شود.

معرفی هنرمندان حوزه صنایع دستی و کارآفرینی و بخش پرورش گل و گیاه در منزل با حضور کارشناس مربوطه از دیگر آیتم های برنامه خانواده شمرده می شود.

فاطمه شایان فر و امین قاسم زاده مجری ، مهدی لطفی دستیار تهیه کننده،محمد ندیمی کارگردان، مقصود حق آخری، سینا وطن خواه و ابراهیمم آقایی تصویربردار ، اسماعیل محمدی صدابردار، عالیه افروشه و آراز ادوای نویسنده، محمدرضا نیکمندان تدوینگر، بهنام فرشباف و نازیلا علیاری گریمور و سولماز سلیمی هماهنگی برنامه خانواده می باشند.