جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه محرم در آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه محرم در آذربایجان شرقی

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: طرح نظارتی ویژه ایام محرم به مدت 15 روز از 10 تا 25 مهر در سراسر استان اجرا می شود.

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه محرم در آذربایجان شرقی

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اسماعیل عطاپور افزود: در این ایام با دقت و حساسیت کالاهایی مانند شکر، انواع کیک و شیرینی مرسوم این ایام، انواع برنج، روغن نباتی، گوشت قرمز و گوشت مرغ و ظروف یکبار مصرف از نظر وضعیت عرضه، موجودی و قیمت مورد رصد قرار می گیرد. 
وی اظهار داشت: با توجه به افزایش سفر به پایانه های مرزی در این ایام به منظور حضور در عتبات عالیات، به منظور جلوگیری از هرگونه تخلف و افزایش غیرمنطقی نرخ کرایه ها بویژه کرایه های ناوگان اتوبوسرانی، فعالیت شرکت های حمل و نقل مسافر به دقت رصد و با هرگونه تخلف طبق مقررات برخورد خواهد شد.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی یادآوری کرد: با هرگونه تخلف احتمالی بنگاه های اقتصادی در این ایام برخورد جدی و قاطع انجام می شود.
عطاپور، از همه بنگاه های اقتصادی استان خواست نسبت به رعایت قوانین نظام صنفی و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان بویژه ضرایب سود قانونی، درج قیمت مصرف کننده ، صدور صورتحساب اهتمام کنند.
وی شماره تماس 124 را پل ارتباطی بین مردم و ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد و گفت: به کلیه گزارش ها و شکایت های مردمی در اسرع وقت با دقت هرچه تمام رسیدگی و اعلام نتیجه خواهد شد.