سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

سهند آوا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سهند آوا

Loading the player...

تهیه کنندگان: بهزاد شاهدی و حسین مالک بیرامی

کارگردان: حسین عبدالهی

تصویربرداران: یونس رحیمی و صمد آقایی

صدا بردار: محمدحسین رحیمی

مجری: رشاد معینی

در دنياى امروز، انسان زير سلطهٔ تکنولوژي، نيازى روزافزون به استراحت و سرگرمى دارد تا بتواند اضطراب‌ها و نگرانى‌هاى ناشى از زندگى دشوار ماشينى را التيام بخشد و با روحيه‌اى بهتر و آماده‌تر به کار و تلاش سازنده و سودمند بپردازد.

در اين ميان، وسايل ارتباطى جمعى به‌عنوان مهم‌ترين ابزار تفريحى و سرگرمى افراد به شمار مى‌روند که با پخش و انتشار برنامه‌هاى سرگرم‌کننده، بر الگوى رفتارى اوقات فراغت انسان اثراتى تعيين‌کننده دارند و از اين طريق است که فرد از تنهائى و زندگى سخت روزمره‌ٔ خود رهائى مى‌يابد و با محيط بيرونى تماس برقرار مى‌کند.

سهند آوا برنامه ای ترکیبی با ساختار ارشادی، آموزشی، تفریحی و سرگرمی است که روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته به صورت زنده به مدت ۳۰ دقیقه از ساعت ۱۸:۳۰ به روی آنتن می رود.

این برنامه با هدف ایجاد شادابی و نشاط در بین مخاطبان تهیه شده  و با بخش های مختلفی چون پخش موسیقی های فارسی، آذری، عاشیقی و موسیقی های درخواستی همراه است.

سهند آوا با نگاهی به موسیقی فولکلور و بررسی وضعیت موسیقی استان، اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار مخاطبان قرار می دهد و مخاطبان می توانند از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۴۱۱ و شماره تلگرام ۰۹۰۳۳۷۰۷۸۰۷ با برنامه ارتباط برقرار کنند.

سال تولید: 1395


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام. واقعا جای چنین برنامه ای تو شبکه سهند خالی... موسیقی دان ۱۳۹۵/۰۶/۱۱ ۱۰:۰۸

موسیقی دان
سلام. واقعا جای چنین برنامه ای تو شبکه سهند خالی بود. ما خیلی دوستون داریم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۱۱ ۱۰:۰۸