جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

حرکت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

حرکت

Loading the player...
نحوه و شکل زندگی در شهر امر طبیعی و ذاتی نیست و مساله تعلیمی و آموزشی است که دارای دو طرف است از یک سو مدیران و مسئولان شهری عهده دار تعلیم دائم زندگی شهری هستند و از سوی دیگر شهرنشینان مکلفند برای ادامه حیات مطلوب در شهر فرهنگ شهر نشینی را بیازموزند و فرزندان خود را با محدودیت‌های ناشی از فرهنگ آشنا سازند.
 
رسانه‌ها از جمله تلویزیون نقش مهمی را در بالا بردن فرهنگ شهروندی دارند. سازه شهروندی در بردارنده مجموعه حقوق و تکالیفی است که اعضای جامعه نسبت به یکدیگر، نهادها و جامعه دارند.
 
همشهریان خواستار انعکاس مشکلات شهری هستند. این مشکلات در همه زمینه های فرهنگی، اقتصادی، زیست محیطی، اجتماعی و ... می تواند باشد. برنامه حرکت بستری است برای مطرح کردن این مشکلات و پیگیری حل آنها که توسط مسئولین محترم اجرایی استان مورد بررسی قرار می گیرد. این برنامه روزهای جمعه  از ساعت 21:30 به روی آنتن شبکه سهند می رود.
سال تولید: 1394
تهیه کننده: آل هاشمی سیدمحمود
 
دستیار تهیه: خوش پوري فرشيد
 
کارگردان تلویزیونی: آل هاشمی سیدمحمود
 
تصویر بردار: وظیفه خواه بهمن - خوش پوري فرشيد
 
صدابردار: خوش پوري فرشيد
 
مونتور: افواجی امین
 
گزارشگر: آل هاشمی سیدمحمود
 
گرافیست: افواجی امین


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام وخسته نباشید عرض میکنم خدمت برادربزگوارودوست... مهدی ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ ۲۰:۳۰
سلام آقای آل هاشمی خوب هستین بنده مشکلی دارم که... خلیل رشدی ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ ۱۱:۲۷
از وقتی بچه بودم این برنامه رو هر هفته دنبال... قاشقی ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ ۱۱:۵۱

مهدی
سلام وخسته نباشید عرض میکنم خدمت برادربزگوارودوست داشتنی جناب آل هاشم وسایر عزیزان وهمکارن گرانقدرشان .چه خوب است مردم شمارادارن که درزمینه شهروابادانی شهرشان به شماپناه میبرن.این حاکی از دوست داشتن وعلاقه به شخص عالی وشهرخودشان هستن بنده مدیرشهرکتاب جنب مسجدطوبی هستم که درخدمت شمابودم خواهشن واستدعادرزمینه خرابه هایی دردل شهر که موجبات درد ورنج مردم شهرشده سربزنید آدرس تبریز ۱۷شهریورجدید کوچه مدرس تعدادخرابه ها ۲۰عدد که ۳۵ساله بلاتکلیف مانده نمیدانیم ازشلوغی خیاباهایش درمشکل باشیم .ازنبود جای پارک بدلیل هجوم افرادبه محله ویا خرابه هایی که موجب بیماریهایی درمحل شده وباوجودمراجعات متعدد مسولین شهرداری بی تفاوت ماندند.ازشماسپاسگزارم ودوستان ارجمند سیما
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ ۲۰:۳۰
خلیل رشدی
سلام آقای آل هاشمی خوب هستین بنده مشکلی دارم که شاید به واسطه شما حل شود خواهشن کمکم کنید منتظر تماستان هستم.09142575948
+3 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ ۱۱:۲۷
قاشقی
از وقتی بچه بودم این برنامه رو هر هفته دنبال میکردم. خیلی کارتون درسته سید !
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ ۱۱:۵۱